כל יום קורה משהו טוב. ולפעמים, פשוט נמאס. מהכל. שברו את הכלים ולא משחקים. די. בידוד, פיג'מה, אין כסף, יש כסף, תודעה, מודעות, תשבצים, ריחוק, לא נודע, חדשות, מסכות. לפעמים זה פשוט, נמאס. ומה עושים אז?

מתחילים מהתחלה.

כל יום קורה משהו טוב. כן, פשוט מתחילים מהתחלה. אני אדם חילוני אבל בדיוק כמו שגומרים לקרוא את התורה ומתחילים מהתחלה. בדיוק כמו שהטבע יודע להיות בשלכת, לפרוח באביב ולעבור את החורף והקיץ. בדיוק כמו החמנייה שהולכת אחרי השמש. חוזרים להתחלה. פשוט. זה מחזור החיים, זו הספירלה של ההתפתחות, זו הדרך. כי הדרך לא נגמרת. היא ממשיכה וממשיכה וממשיכה. 
כל יום קורה משהו טוב. מותר ורצוי ואפשר לנוח רגע. לשבת בצד ולצפות בכל מה שקורה. להתבונן ולראות. ובאיזשהו רגע לחזור אליה, אל הדרך. כי היא העוגן היצוק, הטוב, המחבר, המחבק. בלעדיה, זה לא שווה. 
כן לפעמים זה נמאס, זה קשה. אני יודעת. אז אני מעסיקה את עצמי במשהו. אולי יושבת לבכות. אולי מנקה פינה. אולי יוצאת להליכת 100 המטרים. אולי נושמת עמוק. מתקשרת לחברה. אצלי הרגש שחוזר על עצמו הוא בלבול. תעירו אותי, מה זה, הכנסתם אותי לסרט? ולאן אני חוזרת? פסח? הסגר? לפעמים זה כל כך נמאס.

יש בך את היכולת

יש בך את היכולת. את מסוגלת, אני אומרת לך. שבי רגע, תני לגל העכור לעבור. תעשי משהו שאת אוהבת. תאהבי את עצמך עוד קצת. תבכי. לאט לאט. תני לאמא אדמה לחבק אותך גם אם בכלל לא רוחנית. תני לשמיים ללטף אותך. תרגישי חלק מההרמוניה המופלאה הזו שנקראת טבע. הכל יעבור, אני מבטיחה לך. גם כשהכל ממש, אבל ממש נמאס.
אני אהיה פה בשבילך, גם מחר.
—-

את מוזמנת להצטרף אלי אלי לשחק, לאמן ולהגמיש את התודעה. אני כאן בשביל לתמוך, להעצים, לשמח, ללמד. מאגרי השמחה שי בי מספיקים לכל העולם כולו ואני כאן, בשבילך. כל יום בבוקר עם מילים שיוצרות תודעה שמחה וחיובית. כל יום קורה משהו טוב.

איפה זה קורה? בעמוד הפייסבוק שלי, כאן ובבלוג שלי, כאן
נתראה, גם מחר. מוזמנת לשתף, להגיב ולהפיץ.
בברכת בריאות טובה, שמחה של הלב ואהבה גדולה
דליה ברנובר Dalia be happy  

השארת תגובה