כל יום קורה משהו טוב. נהנית מהחיים שלי זו את, (גם אני) שבגילך הכמעט מופלג את מרשה לעצמך לחייך, לאהוב ולהנות. את מבינה שהזמן הוא עכשיו ואין שום טעם לדחות, להתנות, לחכות ש -. את יודעת שהנאה זו תמורה מצויינת להסכמה. להיות ולחיות, כאן ועכשיו. הנאה זו התמורה לבחירה בזווית ראיה חיובית וטובה. 

נהנית מהחיים שלי

כל יום קורה משהו טוב. נהנית מהחיים שלי זו את, שסוף סוף מרשה לעצמך פשוט, להנות. זו ההרגשה הטובה שמלווה את הבחירה שלך, את החווייה שלך ואת זווית הראיה שלך.
—-
איך היה אני שואלת חברה שחזרה ממסע לארץ רחוקה. נחמד היא אומרת. נחמד? אני שואלת, יודעת כמה היא חכתה לנסיעה הזו. כן, הרגל כאבה לי, השן לחצה לי, במטוס היה צפוף, למדריכה היה קול מעצבן. נהנית? אני שואלת אותה? בסך הכל כן, היא אומרת. כל יום קורה משהו טוב. כל שאני רוצה לאחל לגברת הוא הנאה צרופה, זכה וטהורה. הנאה של הלב שלה.
—-
נהנית מהחיים שלי זו את, שמרשה לעצמך.
שיודעת שאם לא עכשיו – אי מתי? שיוצאת לרחוב עם עיני הלב שלך, שרואה את הפריחה בגינה ולבך מתמלא שמחה. זו את שיודעת להפיק הנאה מכל חוויה, מטעם חדש, ממפגש, מסרט וממסע גדול בעולם.ץ זו את שמרשה לעצמך להנות ולחוות, לשמוח ולהיות, כאן ועכשיו. זו את שנהנית הנאה פשוטה, מזוככת, הנאה של תודה ושמחה. 
נהנית מהחיים שלי זו את שלא צריכה הרבה בשביל להנות. את יכולה להיות במקום מפעים ונדיר ואת יכולה להיות בביתך, עם עצמך. יש לך חיים טובים, מלאים ומספקים ואת פשוט נהנית מהם. את גם יודעת שלהנות מהחיים שלך זו החלטה ותפיסת עולם. תברוכי על כך!
—-
כשאת רוצה להזכיר לעצמך שאת נהנית מהחיים שלך, את מוזמנת להציב את התמונה של "נהנית מהחיים שלי" לנגד עינייך ולהיזכר בך בכל רגע שתרצי. לרכישת התמונה, ליחצי כאן 


מתנה נפלאה לאישה

מתנה נפלאה ליום האישה. כשאת מחפשת מתנה ליום האישה, מתנה משמחת, מרגשת ומעצימה, מתנה שברגע אחד תעניק את הרוח הטובה שאת רוצה להעביר. מתנה מקורית, שימושית, מעוצבת וססגונית. אני כאן, לרשותך. יועצת מתנות שלום והפעם אני שמחה וגאה להזמין אותך לבחור מקולקציית המתנות המופלאה ליום האישה! כנסי, מלאי את הטופס והצעה נפלאה בדרך אלייך! כנסי לכאן

השארת תגובה