כל יום קורה משהו טוב. אני מזכירה לכם כל יום בבוקרו של יום את העובדה הפשוטה והנכונה שכל יום קורה משהו טוב כשם הבלוג שלי. מזכירה לכם כי אני יודעת שיותר קל לחיות בתדר השמחה. פשוט, קל יותר. זו זווית ראייה שאני ממליצה לכם, אפילו מאד להתנסות בה! אתן מקשיבות ונזכרות שהחיים יפים, גם אם מאתגרים. אתן יודעות שבגילנו, סביב 50 יותר ופחות הידיעה שכל יום קורה משהו טוב הופכת את היומיום לקל ופשוט יותר. היום, אני מספרת על מבצעת את המשימות שלי. 

כל יום קורה משהו טוב. מבצעת את המשימות שלי זו את שהמשימות שלך מחוברות למי שאת רוצה להיות, למה שאת רוצה להגשים. אלייך. כשאת מבצעת את המשימות שלך את בעצם מגשימה את עצמך וכך המשימות שלך נעימות לך – היומיומיות, הפשוטות, המאתגרות והנעימות. בהצלחה! 

—–

מבצעת את המשימות שלי נוצרה בשבילי. אל דאגה, כשאני יוצרת בשבילי אני תמיד גם משתפת אתכם. באותה תקופה עברה עלי תקופה של דחיינות. רדפתי אחרי הזנב שלי והחלטתי שמספיק. אני צריכה לבצע את המשימות שלי כי הן לטובתי ובשבילי, למען הגשמת היעוד שלי, הרצונות שלי והחלומות שלי. למעשה כשתליתי את "מבצעת" לנגד עיני התיידדתי עם המשימות שלי. אחרי כמה שבועות הבנתי שהתמונות אכן עובדות. כמו מנטרות קטנות מחלחלות לתוך התודעה שלי ומאפשרות לי להגשים את עצמי ואת מה שאני צריכה בשקט, בשמחה וללא מאמץ.
להזמנת התמונה בשבילך, לחצי כאן ותגיעי לחנות להזמנה ורכישה. 

מתנה נפלאה ליום האישה

מתנה נפלאה ליום האישה. כשאת מחפשת מתנה ליום האישה, מתנה משמחת, מרגשת ומעצימה, מתנה שברגע אחד תעניק את הרוח הטובה שאת רוצה להעביר. מתנה מקורית, שימושית, מעוצבת וססגונית. אני כאן, לרשותך. יועצת מתנות שלום והפעם אני שמחה וגאה להזמין אותך לבחור מקולקציית המתנות המופלאה ליום האישה! כנסי, מלאי את הטופס והצעה נפלאה בדרך אלייך! כנסי לכאן

השארת תגובה