כל יום קורה משהו טוב. עיצוב מודע יוצר רטט חיובי, תדר משמח וטוב. אם לא נעים לכם אז לא. תאמינו לכם. תאמינו בכם. זה הרבה מעבר לטרנדים ואופנה. מדובר פה על מהות של חיים, מדובר פה עליכם, על החיים שלכם. עיצוב מודע מאפשר לכם לחיות בנועם, להרגיש טוב, להיות בהגשמה ובריפוי. פשוט וקל.
—-
עיצוב מודע, עיצוב הוליסטי, עיצוב רוחני יוצר לכם סביבת חיים נעימה וטובה, מאפשר לכם להראות טוב, לבוא לידי ביטוי, לשמר ולהעצים תדרים שאתם רוצים – תדר של אהבה, תדר של שמחה, תדר של רוח טובה וכן הלאה. אנחנו יוצרים את מציאות חיינו. ליצור את מציאות חיינו זה לא משפט קלישאתי. זו מציאות. אנחנו יוצרים את מציאות חיינו. למוצרים, לחומרים לצבעים, למרקמים, למילים שמקיפים אותנו יש משמעות ביצירת התדר סביבנו וכיוצא בזה לאיכות חיינו. 

 

עיצוב שלי. צילמה בכשרון – שרון שחר

כל יום קורה משהו טוב. הבית שלי. הרבה שנים לקח לי לגבש את הידע לכדי תאוריה ושיטת עבודה. המיקוד נובע, בין השאר מהבית שלי, מהדרך בו עיצבתי ויצרתי אותו. מקריאות ההתפעלות של מי שנכנס אליו ומההשראה שהוא מהווה עבור אנשים. הבית שלי מייצג במלואו את התפיסה של עיצוב מודע. אל דאגה, לא כל הבתים צריכים להיות כל כך צבעוניים. אבל קצת, כן. כי צבע זו אנרגיה של חיים.
—-
כפי שכבר אמרתי בפרק הראשון, עיצוב מודע מתכתב עם מגמות Life style משמעותיות שמתרחשות בארץ ובעולם. מגמת הוינטייג' והיד שניה, מגמת ה Slow food \ Slow production, קניית מזון מהמגדלים והיוצרים, ההיפסטריות  וחיפוש אחר דרכי חיים אלטרנטיביות מתוך הבנהשהחיים האלה, החיים במטריקס, במלכודת העכברים, החיים האלה – לא מדוייקים לנו ואנחנו מחפשים מאת התשובה. ואותה נקבל בתוכנו כשנעצור רגע, נקשיב לעצמנו. נעצור רגע וניצור לנו משהו חדש.

הלכה למעשה - איך משלבים בחיי היומיום

עיצוב מודע הוא עיצוב שמחולל תדר. כמובן שאנחנו רוצים שזה יהיה תדר חיובי, שמח וטוב. שמח וטוב הם מחוללי ריפוי. בדיוק כמו מזון טרי. פחות חשוב לנו להראות כמו במגזין והרבה יותר חשוב ומשמעותי להביא את עצמנו לידי ביטוי, להתפתח, לטייל בעולם, להשפיע. חשוב לנו מאד – יותר ויותר להתחשב בסביבה. לצרוך פחות פלסטיק. להיות מאוחדים עם אמא אדמה, עם הגאיה הגדולה. מרגישים את ההתרגשות? מזהים את השמחה? כן זה מרגש. אנחנו חיים בעולם מתפתח ואנחנו חלק מגל גדול ועצום.  אנשי הים אומרים שכשיש גל גדול אל לנו להתנגד אליו אלא להיסחף איתו. אז בואו, נעשה את זה! נחיה במודעות, נאכל במודעות ונעצב, במודעות!

 

עיצוב שלי. צילמה בכשרון – שרון שחר

עיצוב מודע.

1.בעיצוב מודע יש קריאה גדולה לחזור וליצור בעצמנו. יש פה ממש גל גדול של אנרגיה יוצרת ששוטף אותנו. 
2. אנחנו חוזרים ליצור יצירה ממשית של מוצרים. ממש. לנגר שולחן, לתפור כרית, ליצור בקרמיקה.

3. בחירה ורכישה של מוצרים שנעשו ב"מגע יד אדם". רכישה אצל אומנים ואומנים, בעלי מלאכה ויצרנים מקומיים ומרחבי העולם.

ואפרט.

1.בעיצוב מודע יש קריאה גדולה לחזור וליצור בעצמנו. כפי שכבר אמרתי, יש פה ממש גל גדול של אנרגיה יוצרת ששוטף אותנו. אל תתעלמו מהגל הזה. הוא בשבילכם, לטובתכם, למען ההגשמה שלכם, החיים הטובים שלכם. אל תתעלמו ממנו כי ההתעלמות מכאיבה, יוצרת מחלות ואי הלימה ביניכם לעצמכם. תנו לגל הזה לשטוף אתכם, אל תדחו ותגידו – יום אחד. הזמן הוא עכשיו.
2. תיצרו מוצרים. אני אלמד אתכם לעצב עיצוב מודע. אסביר לכם את השיטה אתם תיישמו אותה במדף, בשולחן לגינה, במיטה לילד. בכרית או בלוכד חלומות. תעצבו, תבחרו צבעים, תתכננו, תזהו חומרי גלם וצאו לדרך!
3. תמלאו את הבית שלכם בחפצים נושאי תדר חיובי. אם לא את כל הבית אז לפחות חלק. מוצרים שאתם רואים את הידיים שיצרו אותם. נכון, זה יותר יקר לפעמים אבל הערך הוא גדול ורב. כמו שאתם אוהבים להכיר את הטבח של האוכל תיצרו קשר עם הידיים של היוצר. תשתמשו במוצרים יד שניה, כאלה שכבר עשו היסטוריה. מוצרים שנעשו במלאכת יד ממלאים את הבית באנרגיה של חום, נעימות ואהבה. הם שומרים על התדר ויוצרים רטט של שמחה.
—-
מה הבעיה עם מוצר שנוצר בייצור המוני.
בייצור ההמוני בהווה יש המון ניצול של בני אדם ושל הסביבה. אני בטוחה שבעתיד הקרוב יהיו סימנים ויהיה יותר קל לבחור מוצרים שלא נוצרים בדרך של קושי וייסורים. אני משווה את כל הנאמר למגמה משמעותית במזון היום – פחות ייצור המוני, יותר רכישה אצל החקלאים ואצל המגדלים. זו המגמה שממשיכה במוצרים שימושיים ביומיום. כמו במזון, יש כאלה שילכו עד הסוף ויש כאלו שישלבו. אני בעד לשלב ולרכוש חלק מהמוצרים בייצור המוני, חלק מאומנים ויוצרים מקומיים ומהעולם וחלק, לעשות בעצמנו.

וכך משתלב העיצוב בתהליך של ריפוי. 
עיצוב 1\3, עיצוב 2\3, עיצוב 3\3
ריפוי והגשמה דרך עיצוב ויצירה. כל יום קורה משהו טוב. גם היום, גם מחר. 
אני כאן באתר, ובפייסבוק. 
שיהיה לכן יום נעים וטוב וזכרו, כל יום קורה משהו , טוב!
אוהבת אתכן