כל יום קורה משהו טוב. הורסת ובונה. לפעמים אי אפשר לתקן וצריך להרוס. זה אולי נשמע נורא אבל בפועל, זה נפלא. כי את יודעת להרוס ויודעת גם לבנות. זו לא פעולה אלימה או קשה. לפעמים כדי להמשיך משהו צריך להפסיק משהו. לאתחל אותו מחדש לא על חורבותיו אלה להרוס, פשוט. הורסת ובונה היא מאד יעילה, נחושה וברורה לעצמה. היא יודעת מה מיותר, את מה לא צריך יותר ומה מפריע עד כדי כך שפשוט, לא צריך אותו יותר. 

למה להרוס?

כל יום קורה משהו טוב. כמו בשיפוץ של בית, של מטבח. כמו בסיטואציות מגוונות אי אפשר יותר להמשיך. צריך לעצור, להרוס. לנשום עמוק ולבנות. כשזוג מגיע לקצה גבול היכולת בני הזוג יכולים לעצור רגע, להרוס הכל – מטאפורית כמובן – ולבנות מחדש. אחד עם השנייה. נשבעת, מניסיון. להרוס זו פעולה קיצונית קצת אבל מחויבת המציאות במצבים מסוימים. די! אי אפשר להמשיך ככה. את זה אני רוצה להרוס. עכשיו אפשר לבנות מחדש. הללויה. 

כל יום קורה משהו טוב. להרוס ולבנות. להרוס פרדיגמה. אמונה שמפריעה. להרוס מערכת יחסים משובשת כדי לבנות אותה מחדש. להרוס. לפעמים אין ברירה. צריך לשבור את הכלים כדי להתחיל. מהתחלה. אל תבהלי מהורסת כי כולה כוונה טובה. את מבינה, כשאת הורסת זאת אומרת שאת קרובה לעצמך ואת יודעת, שאת זה, כבר אי אפשר יותר לשאת. אל תפחדי להרוס, תסמכי על עצמך שאת יודעת לבנות. אל תסכימי להמשיך ולמשוך את המצב. תבני לך מצבים טובים גם אם בדרך, את צריכה להרוס. כי את, בהוויתך, יודעת גם להרוס, גם לבנות. הללויה. תודה. 
כשאת רוצה להעצים את הורסת ובונה שאת את מוזמנת להזמין את התמונה ולתלות אותה לנגד עינייך. להזמנה, כאן

השארת תגובה