כל יום קורה משהו טוב. אם שמנו לב או לא עיצוב מסביבנו כל יום, כל היום ובכל מקום. בכל דבר שאתם עושים, כל מה שסובב אתכם, מישהו עיצב אותו. מבקבוק החלב ועד הספה. העיצוב סובב אתכם, אתם משתמשים בו כל יום כל היום.
—-
כל יום קורה משהו טוב. עיצוב בעידן החדש הוא עיצוב משתנה. שינוי עמוק, מהותי. בתוך גלי השינוי שעוברים עלינו, השינוי הוא הרחבה. גם לכאן הגיעה הרוח. באה להיטיב, לשמח ולהרחיב. לשבור פרדיגמות ולחדש חידושים. ככל שנקפיד לשלב את הרוח הטובה, את האנרגיה הנכונה בתוך המוצר, הבגד, החווייה, הבית שעיצבנו – כך דייקנו ויצרנו עיצוב חדשני, עכשווי. אצלי הוא נקרא עיצוב מודע.  

עיצוב שלי. צילמה בכשרון – שרון שחר

עיצוב מודע

כל יום קורה משהו טוב. עיצוב מודע לוקח בחשבון בתהליך העבודה המוסדר את  הצרכים של האדם בעולם שלנו, בעולם המשתנה. האדם צריך רוח. האדם צריך אנרגיה טובה. הוא חייב אותם היום יותר מאי פעם.
למעשה העיצוב המודע משרת את האדם. הוא לא טרנדי, הוא לא אופנה. הוא קיום, הוא רוח, הוא אנרגיה, הוא שייכות, הוא ביטוי אישי, הוא מבטא את מי שאנחנו חולמים ורוצים להיות. כאן ועכשיו.
—-
איך יוצרים עיצוב מודע? באמצעות תהליך פשוט וברור, מסלול הליכה למתחילים ומתקדמים שיצרתי ואותו אני מלמדת אנחנו יוצרים את המוצר, העיצוב המודע. עיצוב מודע לוקח בחשבון את כל מה שצריך המעצב – בין אם הוא איש מקצוע, יוצר חובב או מעצב מתחיל – כדי לדייק את העיצוב, להעמיק בו וליצור מוצר מודע, שנוצר בעיצוב מודע.

—-
כל יום קורה משהו טוב. כשידע חדש מפציע, הרבה עמים הוא מקבל גושפנקא ועדויות מעולמות קדומים. עיצוב מודע הוא עיצוב רוחני. עיצוב בו הרוח הטובה שלנו משחקת תפקיד משמעותי וחשוב. כמו בימי השבטים, כמו בימי מצרים העתיקה, כמו מאצל בני המאיה. דומה ושונה. כאן ועכשיו. 

איך מודדים רוח? איך בודקים אנרגיות? פשוט, מרגישים אותם. ככל שנתרגל את ההרגש המדוייק לנו, המיוחד לנו כך נוכל לזהות ולהבין את הרוח ששורה בעיצוב של הדבר. בין אם זה בגד, בית או מכשיר טכנולוגי מעודכן. המוצר מסונכרן עם הרוח הטובה, וכך הוא מביא איתו רוח טובה וכך הוא מחולל ריפוי. בסביבה, באדם, בחברה. פשוט ככה. נשמע אולי מהפכני, נשמע גדול אבל זה פשוט. אפשרי. נוכח.

ריפוי והגשמה דרך עיצוב ויצירה.

וכך משתלב העיצוב בתהליך של ריפוי. ניפגש מחר.
הפרקים של עיצוב, כאן
עיצוב 1\3, עיצוב 2\3, עיצוב 3\3
ריפוי והגשמה דרך עיצוב ויצירה. כל יום קורה משהו טוב. גם היום, גם מחר.
אני כאן באתר, ובפייסבוק.
שיהיה לכן יום נעים וטוב וזכרו, כל יום קורה משהו , טוב!
אוהבת אתכן