כל יום קורה משהו טוב. יש ימים שאת מרגישה בהם שהכל מתפרק. יש ימים שנראה שהכאב כל כך חד שאין מוצא. יש רגעים שבהם דברים קשים באמת, קורים. ויש את השגרה, היומיומיות של החיים. יש ימים טובים במיוחד. כשאת חיה על פי התפיסה של "כל יום קורה משהו טוב" את מאפשרת לך איכות חיים. ככה, בפשטות. כי כשהתדר שלך, הרטט, האנרגיה, תשומת הלב, המחשבה מוקדשת ומקדשת את הדברים הטובים אז התודעה מתרחבת ונעשית שמחה יותר, מודה וחיובית.

 

כל יום קורה משהו טוב.

אני פוגשת הרבה אנשים שיש להם חיים טובים ואפילו נהדרים אבל הם לא יודעים את זה. הם כל כך עסוקים בבעיות, במה שרע שאין להם שום יכולת לראות את הדברים הטובים שקורים להם. ככה פשוט. להם אני מקדישה את המשחק. כל יום קורה משהו טוב. זו בחירה עמוקה והבנה שאם נסתכל ונראה את הדברים הטובים הם יגדלו.

כל יום קורה משהו טוב. אני בטוחה שיום אחד אמצע מחקר מדעי שמוכיח שכשאדם חושב על הדברים הטובים שקורים לו, משהו טוב קורה לו בגוף. בינתיים, תצטרכו פשוט לנסות את זה. כי בסך הכל זה משחק – ומי לא אוהב לשחק? יושבים ברגע מסוים ביום וחושבים – כותבים, אומרים בקול רם לעצמנו או לזולתנו  את הדברים הטובים שקרו לנו היום. מוסיפים נשימה עמוקה. אפשר ורצוי להודות לכל הדברים הטובים. הללויה.

כל יום קורה משהו טוב. לפעמים אני חושבת ומאתגרת את עצמי – אם היית עכשיו חולה והיית משחקת את המשחק – איך היית מגיבה. אני יודעת להגיד באופן חד משמעי שקרו לי בזמן המחלה כל כך הרבה דברים טובים! אנשים שעזרו, כל כך הרבה. סריגה שהתחלתי. רקמה שהמשכתי. אהבה שקיבלתי. אהבה שנתתי. אני יודעת היום שאם הייתי משחקת את המשחק אז – היה לי קל יותר, זה בטוח.

יותר מ 1000 בשנה!

הדברים הטובים שלנו מורכבים ממכלול של רגעים. זה יכול להיות משהו גדול שקרה לי אחרי שהשקעתי הרבה זמן ומאמץ להגיע (נגיד, סיימתי דוקטורט) או משהו קטן ושגרתי או משימה שביקשתי לעצמי. אני אוהבת לאסוף את הפרחים שראיתי בדרך, את השמש שזרחה, את השקיעה היפה, את הפרפר. מסתכלת על הדברים הקטנים, הכי מובנים מאליהם ומזכה את עצמי בעוד משהו טוב. תודה.ואם נסכים לרגע לחשוב במכפלות אז… אם נאסוף שלושה דברים טובים שקרו לנו היום – רק שלושה – בסוף חודש יהיו לנו בממוצע 90 דברים טובים! תשעים!! ובסוף רבעון יהיו לנו 360 דברים טובים שקרו לנו! שלושת מאות שישים! ובסוף של שנה – בסוף של שנה יהיו לנו 1095 דברים טובים שקרו לנו בשנה אחת.
—-
כל יום קורה משהו טוב. אל תוותרו לעצמכם. תצטרפו אלי ותאספו דברים טובים. כל יום, יום יום. תצטרפו לתנועה הולכת וגדלה של אנשים שמבינים שהחיים הם בסופו של דבר פשוטים. החיים הם כאן ועכשיו.

כל יום קורה משהו טוב. נתראה, גם מחר. ואם אתם רוצים להזכיר לכם, תתלו בכניסה לבית את התמונה – כל יום קורה משהו טוב. בסוף היום תאספו דברים טובים שקרו לכם ולבני משפחתכם. תחשבו כמה טוב נפזר בעולם. הללויה, תודה.

 

תודה. נתראה גם מחר.

אני כאן באתר, ובפייסבוק. 

שיהיה לכן יום נעים וטוב וזכרו, כל יום קורה משהו , טוב!

אוהבת אתכן