מלב אל לב -מחזיק מפתחות מלב סרוג.

fכל יום קורה משהו טוב. התכנית המקורית היתה ליצור סדרת הדרכות ליצירת מתנות קטנות ואישיות לפסח. הגיעו ימי הקורונה ועשיתי הסבה לפרוייקט הדרכות למתנות קטנות בימי הקורונה. כך או כך את מוזמנת ליצור מתנות קטנות ולחלק לכל מי שאת אוהבת, מתגעגעת ומחכה לפגוש. את מוזמנת לנצל את הזמן הפנוי שנוצר ביצירה ובסריגה שיוצרים זמן של שקט ורוגע והנאה. מזמינה אותך לשבת ופשוט, להנות.

ליצירת מחזיק מפתחות לב קרושה צריך:

1. חוטי כותנה במגוון צבעים
2. מסרגה תואמת
3. מחזיק מפתחות עם שרשרת – הם יכולים גם להיות בנפרד. אם אין לך כרגע אפשר להזמין מחנות חומרי גלם או לפרק ממחזיק מפתחות שכבר לא צריכים.
4. צבת (פלייר) לשידוך בין מחזיק המפתחות ללב.

הסריגה.

את הוראות הסריגה ניתן להוריד למחשב מכאן.

1. סורגים 4 עיניים. סוגרים.

2. עולים 3 עיניים סורגים: שלושה עמודים, שתי עיניים באוויר X 4 סה"כ. סוגרים בעין נעלמת.

3. עולים שלוש עיניים. סורגים בתוך הלולאה שנוצרת משתי העיניים של השורה הוקדמת: שלושה עמודים, שתי עיניים באויר, שלושה עמודים. עין באויר, מדלגים ללולאה הבאה וחוזרים על אותה סריגה. סה"כ ארבע פעמים. סוגרים בעין נעלמת.

4. נוצר לכם ריבוע.

5. עוברים לקצה הריבוע וסורגים שניים עשר עמודים כפולים לעין הבודדה, ללואה שנוצרה. סוגרים את המניפה בקצה הריבוע הבא.

 

סורגים עוד מניפה שמורכבת משנים עשר עמודים כפולים.

מחזיקי מפתחות מדליקים - מלב אל לב

אחרי שסרגת את הלב הראשון וראית כי טוב את מוזמנת לסרוג לבבות נוספים, לשחק עם שילובי הצבעים ולהוסיף כל מיני אלמנטים וקישוטים. אני הוספתי גדיל שזה אלמנט מדליק ומאד פשוט להכנה.

הכנת הגדיל

את מוזמנת להגיב, לדבר איתי ולהיות בקשר.
נעים מאד שמי דליה ברנובר מסטודיו Dalia be happy. הדרכות נוספות ליצירה אפרסם בדף העיסקי שלי בפייסבוק, כאן. כנסו, עשו לי לייק ותוכלו לעקוב אחרי.
—–
מחפשים מתנה שמחה? מוזמנים לחנות שלי, כאן

השארת תגובה