כל יום קורה משהו טוב – 7

כל יום קורה משהו טוב. והיום, השראה ליצירה. בעצם, אני רוצה להזמין אתכם רגע אחד לעולמי. ליום יום שלי. אני ביומיומי, כל יום, יום יום סוגרת את היום בסריגה \ רקמה \ יצירה. כל יום, כבר שנים רבות. קטרזיס של סוף היום שלי. זו התמכרות מעולה שסיגלתי לי  – לפני שנים רבות. השהות הזו בחוטים, ברעיונות, ביצירה מרוממת את נפשי, מקיזה את המחשבות הרעות ומשאירה אותי עם חווייה נעימה של סוף היום. ממריצה את שריר היצירתיות ושומרת עלי, מחלימה אותי. מומלץ, מומלץ מאד. אני יוצרת מול הטלויזיה אגב ומפה ההתמכרות הנוספת שלי לסדרות טלויזיה אבל על זה בפוסט אחר….אגב גם כשהייתי אמא צעירה תמיד פיניתי לי את הזמן הזה ליצירה. זו התמכרות. לא יכולתי אחרת. לא רציתי אחרת. אז אל תגידו אין זמן. תיצרו זמן.

ההתמכרות הזו שלי ליצירה יומיומית היא ההשראה לבלוג הזה. השקט שנוצר לי בין החוטים למרקמים לצבעים וליצירה יוצרים אצלי את הידיעה שכל יום קורה לי משהו טוב. גם אם היה חרה (סליחה) של יום בסוף החוטים והצבעים, הרעיונות והמרקמים שואבים אותי למציאות אחרת, טובה ונעימה. חלק מהיצירות מגיעות למגרה, ממש כמו שירים ואני מחכה לרגע הנכון (שיגיע בקרוב אמן) ואני אפרסם את כל היצירות שלי.בבלוג הזה שאתם בו כרגע, כל יום קורה משהו טוב ייופיעו חלק מהיצירות שלי. כדי לספר, לשתף, קצת להשוויץ והרבה בשביל להוות השראה לרעיונות שאפשר ליצור ככה, בשתי הידיים.

כמעט הכל אצלי מתחיל בחוט ובכל פעם זהו נס בשבילי איך מהשילוב הזה של חוט, מסרגה או מחט, רעיונות וביצוע נוצר מוצר. נוצר דבר. זה כמעט פלא הבריאה. הזכות הזו ליצור מוצר היא זכות מופלאה, מרגשת, מעצימה והיפה בה הכי זהיא זכות שיוויונית זמינה לכולנו. יכול להיות שחלק מהמיומנויות חסרות לכם, יכול להיות שחסרה לכם מיומנות בסריגה או בעבודה עם השראה. אולי הדמיון שלכם נחלד קצת עם השנים. אל דאגה, אני מבטיחה לכם שאתם מוזמנים אלי ואני אלמד אתכם את כל מה שצריך. באמת וזו הבטחה. בסדנאות שלי תוכלו למצוא סדנה מתאימה לכל צורך.

קערה עם פרחים זה חלום שהוגשם. למען האמת החלום הזה כולל עוד הרבה כלים עם פרחים אבל בינתיים אני נהנית מאד מהקערה הפרחונית שלי. היא נמצאת בביתי, ליד הטלויזיה עם חוטי הרקמה. חלמתי, באמת חלמתי. אני אסביר – אני פשוט עוצמת את העיניים או שבעיניים פתוחות אני רואה מוצרים. רואה וזהו. אם הם מרגשים אותי אני יודעת שאני אצור אותם. אני נוצרת אותם בזכרוני ויום אחד מבצעת. זה יכול לקחת כמה שנים מהרגע שחלמתי את המוצר ועד הרגע שיצרתי אותו וזה יכול לקחת זמן קצר יותר.

את קערת הזכוכית עם הפרחים חלמתי כבר לפני כמה שנים. אני מעצבת ובוחרת מאד בקפידה את המוצרים שאני מפזרת בביתי. מאד חשוב לי לשלב מוצרים שנעשו בעובדת יד – Hand made ו Craft כי מלאכות יד שמפוזרות בבית מוסיפות אנרגיה אנושית מדהימה. עוד ארחיב על הנושא הזה ב"כל יום", תמשיכו לקרוא אותי. בכל אופן יום אחד התקשרה אלי לזלי, שעובדת במחלקה לאשפוז יום פסיכיאטרי באחד מבתי החולים.  לזלי מכירה את החלום שלי להעסיק אנשים שעבודתם היא הריפוי שלהם. ככה אני, דליה בעלת החלומות

"דליה" פונה אלי לזלי "יש לנו בחורה במחלקה שסורגת כל כך יפה. יש לך צורך במשהו?" "לא יודעת" אני עונה. "אני אחשוב".ומיד הראש שלי התמלא בפרחים. פרחים צבעוניים, פרחי קרושה (מסרגה אחת). ניגשתי לחנות, קניתי חוטי כותנה בשלל צבעים, יצרתי דוגמאות של פרחים והתקשרתי ללזלי. "פרחים. אני רוצה פרחים" אמרתי לה.

כעבור כמה ימים הגיעו הפרחים. תארו לעצמכם, שקית מלאה פרחים שנסרגו בידיים של אישה שאני לא מכירה. פרח פרח, עין אחר עין היא סרגה אותם. אני תמיד מתרגשת ומוקירה מדברים שנעשו בעבודת יד. כמו אוכל שנעשה בבית, home made יש משהו כל כך חושני ואמיתי ומלא אנרגיה טובה שמפוזרת בחלל הבית. כן אני מאד ממליצה מבחינה אנרגטית לשלב מוצרים שאתם מכירים את הידיים שיצרו אותם. זה מוסיף ארומה מיוחדת במינה!

רגע אני כהרגלי מערבבת את כל מה שאני רוצה להגיד בבת אחת. רגע. אז יש חלום של קערת פרחים צבעונית ויש קערה יפה וגדולה (שמצאתי בקערות בבית) ויש לזלי ויש בחורה שרוצה לסרוג קצת…הכל התאחד למשהו אחד, להגשמה. אז באחד הלילות כשזמן היצירה שלי הגיע אני פורשת את הפרחים וקצת חרוזים ואת הקערה ודבק חזק (e-6000) ואני מדביקה. פשוט. פרח אחרי פרח מדביקה ויוצרת. משלבת, חושבת מזיזה. בדיוק כמו שאתם רואים בתמונה.

הקערה מונחת בסלון ביתי ומשמחת אותי. היא מכילה את כל חוטי הרקמה שלי. היא מפיצה צבעים ואנרגיה חיובית סביבה. היא מסמלת עבורי כמה חלומות שיש לי – את היצירה, את העברת ידע היצירה, את שיתוף הפעולה ואת ההגשמה של רעיון. ידיים יוצרות הן ידיים מבורכות ואני ברת מזל שהתברכתי בידיים כאלה. אבל גם אתם, אתם פשוט עוד לא שמתם לב לכך!

ואתם, מוזמנים גם אתם. לסרוג פרחים, לבחור לכם כלי מדליק ולהדביק אותם. ליצור קערה או אגרטל מקוריים, שלכם, שיצרתם בעצמכם. איזה כיף לנו שאנחנו יכולים?
דוגמאות לפרחים יצרתי ויש כאן – כנסו הירשמו והדפיסו
רוצים להצטרף אלי לסדנה? בבקשה, כל הפרטים כאן

אשמח לשמוע את תגובתכם! אוהבת אתכם!
behappydalia@gmail.com 052-2948487

נתראה מחר……

 אהבתם את כל יום קורה משהו טוב?
אשמח לשמוע את התגובה שלכם, כאן למטה
אתם מוזמנים לעקוב אחרי, בפייסבוק שם אני מפרסמת כל יום, משהו טוב
ובמייל, כל יום חמישי סכום שבועי , תצטרפו אלי

איך מצטרפים אלי לכל יום קורה פה משהו טוב?
בפייסבוק העיסקי – בלייק | מייל יומי – הרשמה "משהו טוב יומיומי" | מייל שבועי – הרשמה "משהו טוב שבועי"

נתראה מחר……

השארת תגובה