כל יום קורה משהו טוב. והיום, יצירה. המקום הבטוח שלי, המקום שאליו נהגתי
לברוח, להתבצר להתחבא מכולם. המקום בו החלמתי. מה ששמר עלי ושומר עלי עד היום. החיבור הרוחני הכי משמעותי שלי, מהות החיים שלי. היצירה.
לפני כמה שנים החלטתי שאני רוצה להיפגש עם בתיה עוזיאל. היא המורה, מובילת הדרך, ההשראה ליוצרת שאני. אז התקשרתי וקבעתי והגעתי. כששאלתי אותה אחרי מפגש נעים ומרתק מה היצירה בשבילה היא ענתה לי בפשטות. החיים. אחר כך הוסיפה שיש משפחה, יש יצירה. הסכמתי איתה הרגשתי חיבור ואחווה מיוחדים במינם.

סדנאות ריפוי והגשמה דרך עיצוב ויצירה יוצאות לדרך!

ממש בקרוב אני משיקה לוח סדנאות מרגש ומשמח.
הרשמי וקבלי ממני את לוח הסדנאות החדש של Dalia be happy

כל יום קורה משהו טוב. כל יום הוא יום טוב ליצירה. תראי את ואני, בשלב הזה של חיינו – תירוץ הזמן כבר לא עובד. יש לך את הזמן השאלה היא האם את מוכנה להשקיע אותו במה שיעשה לך טוב. מילא כשהיית אמא צעירה, האתגר היה קצת יותר גדול כנראה. אבל עכשיו, בזמן הזה אני אומרת, יאללה בואי ליצור. לפחות בואי ליצור את השינוי שאת כמהה אליו.

צילום: שרון שחר

ריפוי והגשמה דרך עיצוב ויצירה

אני כבר כמה ימים מרחיבה את ההרחבה. ריפוי והגשמה דרך עיצוב ויצירה. זו ההרחבה הראשונה ועליה אני מרחיבה על כל המילים. להרחיב על המילה יצירה זה פשוט עבורי. אני רק צריכה לתת ללב שלי לדבר. אבל לשכנע אתכן ליצור? זה כמו לשכנע אדם שיבחר במשהו שעושה לו טוב. מרגישות את הגל? חשות את הקריאה?הגוף שלכן מתרגש? אז זה הזמן שלכן עבורכן ובשבילכן. בואו ליצור איתי.

גל גדול

כל יום קורה משהו טוב. גל גדול של אנרגיית היצירה שוטף את העולם. כמו שלפני שנים נהיה גל גדול של ספורט ותראו לאן הוא גדל. כולם עושים ספורט. זה מעולה! כככה בדיוק בא גל גדול של קריאה ליצירה שוטף, קורה, מזכיר, מעורר. אני מרגישה את הגל הזה בכל רמ"ח אברי. מרגישה את הגל, את התפקיד שלי בנוכחות שלו בעולם. אני מתרגשת ומתמסרת. ואת?
כל יום קורה משהו טוב. גם מחר. גם היום. יום נפלא.

יצירה1\3יצירה 2\3יצירה 3\3 יצירה – קערה עם פרחים
ריפוי והגשמה דרך עיצוב ויצירה. כל יום קורה משהו טוב. גם היום, גם מחר. 
אני כאן באתר, ובפייסבוק. 
שיהיה לכן יום נעים וטוב וזכרו, כל יום קורה משהו , טוב!
אוהבת אתכן