כל יום קורה משהו טוב. היצירה שהחלימה אותי. מי שמכיר אותי כבר יודע שאני החלמתי אותי בעזרת ובאמצעות ודרך היצירה. ההחלמה שהתרחשה לפני יותר
מ 12 שנים, יצרה אצלי את הבהירות והביאה אותי לרגע הזה, הרגע של הבחירה בי, הבחירה בהגדרה החדשה שלי – ריפוי והגשמה דרך עיצוב ויצירה. ככה היה אז, ככה זה היום. אני מחלימה אותי כל יום. כל יום יש לי שעה לפחות של יצירה. כי אני, ההחלמה שלי, והריפוי שלי – יותר חשובים מכל השאר. ככה זה כשמחלימים מסרטן. פתאום מבינים. סדרי עולם מתבהרים. למה לחכות לסיוט הזה.

 

צילום: שרון שחר

היצירה החלימה אותי

סיפרתי את הסיפור שלי כבר מלא פעמים. בכל פעם יש זווית חדשה. 
כששכבתי על מיטת אשפוזי, עם פצע פתוח, בעודי מחכה לביופסיה שתקבע את גורלי, כשכל עולמי התפורר לרסיסים ביקשתי מרענן שיביא אלי שקית בה אספתי חרוזים ובדים וחומרים נוספים. והתחלתי לרקום. מנדלות קטנות. רקמתי את עצמי לדעת. המנקה שניקתה את חדרי היתה אוספת חרוזים. עברתי בסך הכל ארבעה ניתוחים ואחרי השני ביקשתי מרענן לסוע לחנות צמר שהיתה בזכרון (בינתיים נסגרה ויש אחרת). קניתי חוטים וסרגתי את עצמי לדעת.
שם ניבט הניצן ונזרע הזרע. במהלך האשפוז וכל התקופה שהיתה רעה לתפארת ראיתי חזיונות של נשים אינדיאניות יוצרות, אני חלק מהמעגל שלהן. ראיתי פרפרים ענקיים שמרימים אותי מתהומות הנשייה. הלכתי ללמוד תקשור, הלכתי ליצור והנה הכל מתאחד.

סדנאות ריפוי והגשמה דרך עיצוב ויצירה יוצאות לדרך!

ממש בקרוב אני משיקה לוח סדנאות מרגש ומשמח.
הרשמי וקבלי ממני את לוח הסדנאות החדש של Dalia be happy

להיות רכה וטובה לעצמך

זה קונספט שאני לומדת אותו כבר שנים. להיות רכה, מכילה. לחיות באהדה עצמית, רצוי באהבה עצמית. אלו לא קלישאות רוחניות. זו מציאות. איך זה קשור ליצירה? אם את קוראת את המילים של ומדגדג לך. אם את נזכרת בגעגוע בנשים סביבך שיצרו, רקמו, סרגו. אם את מרגישה כמיהה לכל אלו. תאמיני לעצמך ובואי ליצור איתי. תזכי לחוויה נהדרת, תאתגרי את עצמך, תחווי חיבור עמוק. כשהחלמתי מהסרטן ידעתי שאני מעבירה את זה הלאה ועכשיו אני כאן, בשביל זה. 
אם את עוברת תקופה קשה, מליחצה – בואי ליצור.

אם את בטוב וחשה וגעגוע – אין צורך לחכות למשהו רע. בואי, תצרי.
בואי ותרפאי את כאבייך, תיצרי את מציאות חייך. תהיי רכה לעצמך, תהיי טובה אלייך. כל יום קורה משהו טוב. גם היום, גם מחר.
ואם את חושבת שיש לך ידיים שמאליות אני מבטיחה לך שאין כזה דבר. זו רק אמונה שמישהו השריש בך. בתכלס, כולנו נועדנו ליצור. 
כל יום, יום יום, קורה משהו טוב. גם היום, גם מחר.
ניפגש מחר.

יצירה1\3יצירה 2\3יצירה 3\3 יצירה – קערה עם פרחים
ריפוי והגשמה דרך עיצוב ויצירה. כל יום קורה משהו טוב. גם היום, גם מחר. 
אני כאן באתר, ובפייסבוק. 
שיהיה לכן יום נעים וטוב וזכרו, כל יום קורה משהו , טוב!
אוהבת אתכן