כל יום קורה משהו טוב. לחזור ליצירה זה לחזור הביתה. לחזור ליכולת הבסיסית שלך לעשות. פשוט, לעשות. והעשייה הזו, האפשרות, הבחירה שלך ביצירה יוצרת לך חיים טובים יותר. בחיי. כל יום. יש דברים שקורים מעצמם, יש דברים שאת גורמת להם לקרות. את, יוצרת את מציאות חייך.
גל גדול של חזרה ליצירה שוטף אותנו. זוכרת בבית קטן בערבה? צריך בית, בונים בית. מזמינים עץ ובונים בית. צריכים סוודר? סורגים. תמונה לבית? קונים מהצייר. פשוט. תראי כמה סיבכנו את זה. כמה העמסנו. כמה חבל. הגעגוע לפשטות הקיום. 

געגוע, תעתוע.

הגעגוע לפשטות בא לידי ביטוי במטבח שלנו. תראי כמה חזרנו לפעם. המסעדה של איל שני נראית כמו הסטקייה בפסג' בבאר שבע. פשוט. נכנסים, אוכלים, נהנים. שבעים. הללויה. השראה לבישול אותנטי, קרוב לאדמה. האם זה געגוע או תעתוע? אל מי בעצם את מתגעגעת? אל מי את מתגעגעת. אל עצמך. למי שיכולת להיות אילו. דמייני את עצמך יושבת, יוצרת. באה לידי ביטוי. געגוע או תעתוע? כי בתכלס זה יכול לקרות, ממש עכשיו. אל תתגעגעי למי שאת רוצה להיות. פשוט תהיי מי שאת רוצה להיות.  

סדנאות ריפוי והגשמה דרך עיצוב ויצירה יוצאות לדרך!

ממש בקרוב אני משיקה לוח סדנאות מרגש ומשמח.
הרשמי וקבלי ממני את לוח הסדנאות החדש של Dalia be happy

האינטימיות שביצירה, האיחוד שבפשטות

 לאחרונה יצא לי לפגוש הרבה נשים למפגשי יצירה. סריגה, ציור בחוט ומחט, מחברות. לכולן נדלק האור. כולן הבינו כמה פשוט, כמה זמין, כמה אפשרי.
הרגע הזה בו היא מתיישבת, קצת מהססת, לא מבינה מה אני רוצה ממנה. לא יצרתי מכיתה ג'. מתיישבת, פוגשת את החומרים האלה כמו בילדות – צבעים, חוטים, חרוזים. רגע מכונן. יש איחוד. אין געגוע, אין תעתוע יש אותך איתך. הללויה. כמה אור מופץ ממך. כמה את שקטה עכשיו. אין לך ידיים שמאליות. זו רק חרדת ביצוע.
את מעולה. תמשיכי! תדביקי, תציירי, תסרגי, תהני, תחייכי. תתאחדי עם עצמך. מעולה. אל תפסיקי.

יצירה: קידוד המילה ותקשור

יצירה. יצר החיים. כך, בפשטו. היכן שמתקיימת יצירה, מתקיימים החיים. אם יש רגע כזה בו את נקראת לעשות חישוב מסלול, יש רגע כזה שאת אומרת לך – כן. אם את מרגישה שאת בתוך הכאן, עכשיו. אם את מבינה ברגע זה שמגיע לך, שאת ראויה. זה הרגע עבורך. שלבי בחיים שלך יצירה. תני ליצר החיים לנבוע ממך, להיות חלק ממך, תני לאנרגיה הטובה הזו לעבור דרכך, אפשרי לעצמך לבוא לידי ביטוי. לכי ליצור. את חייך, את יופייך, את מהותך, הווייתך וכל מי שאת רוצה להיות ברגע הזה. חברי חוט לחוט, חרוז לחרוז. אפשרי לצבע לגעת בצבע. צרי לך את עולמך. בטאי את אהבתך. תהיי. תשטתי. תצחקי. תטעי. תפלי. תקומי. תיצרי את החיים שמבעבעים בתוכך. זו את. הללויה. תודה

צילום: שרון שחר
—-
כאן תמצאי את כל הפרקים על יצירה –

יצירה1\3יצירה 2\3יצירה 3\3 יצירה – קערה עם פרחים

ריפוי והגשמה דרך עיצוב ויצירה. כל יום קורה משהו טוב. גם היום, גם מחר. 
אני כאן באתר, ובפייסבוק. 
שיהיה לכן יום נעים וטוב וזכרו, כל יום קורה משהו , טוב!
אוהבת אתכן