כל יום קורה משהו טוב. מרחיבים את התודעה. גם היום. אני לא יודעת איך את עוברת את הימים האלה. מקווה שבטוב. מקווה שאת מוצאת את הדרך להשתיק את הקולות הרעים ולהתמקד בקולות הטובים. להגביר אותם. כל יום קורה משהו טוב. מטורף מה שקורה פה, נכון?

התודעה היא שריר גמיש.

כל יום קורה משהו טוב. התודעה היא שריר גמיש. היא זמינה עבורנו. והיום, יותר מאי פעם זה הזמן לאמן את השריר הזה, להרחיב ולהגמיש את התודעה שלנו. בסופו של דבר, היא הדבר היחיד שמנהל אותנו. יציאת מצריים האמיתית שלנו היא הפיכת התודעה לחיובית, תומכת ושמחה. אם את כבר יודעת להשתמש בתודעה שלך לטובתך – תמשיכי. זו הדרך היחידה לעבור את התקופה הזו בטוב. שחקי עם התודעה שלך, הזיני אותה במילים איכותיות ומיטיבות. אל תזניחי אותה ואל תמלאי אותה בדברי הבל אינסופיים של מומחים. תשמרי התודעה שלך. היא הדבר הכי חשוב ומשמעותי שיש לך כרגע, בחיי.

איך להרחיב את התודעה

כבר שנים רבות אני עוסקת בהרחבת התודעה. עבורי ועבורכן. היום, אספתי עבורך כמה וכמה פעולות שיוצרות ביחד תודעה גבוהה שפועלת לטובתך. בימים טרופים אלו קיצורי דרך אפשריים. תהליכים ל שנים מתקצרים לימים. תאמצי את הפעולות שמתאימות לך ופשוט, תעשי. ברכות, באהבה עצמית, בחמלה ובשמחה. אני מזכירה לך שזה בדיוק הזמן לקחת מנהיגות על התודעה שלך. כשאת באמונה, ברוגע, בנעימות כל הסביבה שלך מושפעת ומקבלת ממך השראה. את תראי שכשאת נרגעת, כל הסביבה שלך מושפעת. וגם ההפך, כמובן.
פעולות להרחבת התודעה והפיכתה לחיובית, חומלת ושמחה גם בימים של טרפת כללית.

1. כבי את הטלוויזיה. רגעים ספורים של התעדכנות מספיקים. את לא צריכה יותר מזה
2. תקשיבי לפודקאסטים ולתכנים אחרים שמעניינים אותך. הרשת מלאה בתכנים מעניינים. תגדירי נושא חפשי בגוגל: פודקאסט בנושא אומנות, חשיבה חיובית, הסטוריה וכל דבר אחר שמעניין אותך. תהני. 
3. מוזיקה. אין צורך להרחיב, נכון? מוזיקה משקיטה, מרגיעה וגורמת לתזוזה. כמו שצריך. אני  מחפשת ביו טיוב זמר שמתחשק לי לשמוע והיוטיוב מארגן לי פלייליסט. המוזיקה יוצרת אצלי ותיצור גם אצלך שקט וניתוק מבורך.
4. תזוזה וספורט. תזוזי. אני צועדת בשדות כל יום כשעה ועושה צ'י קונג מול היוטיוב. זה נפלא. הרשת מלאה כל טוב. תמצאי את הספורט שנעים לך ויאללה. זוזי!
5. מדיטציות של אמונה ושקט. חפשי ברשת, תמצאי קול שנעים לך ותמדטי. בפשטות ובקלות. אל תלחיצי אותך. עשי כמיטב יכולתך ותמדטי.כל המחקרים מוכיחים שמדיטציה מיטיבה תמיד והיום, במיוחד.
6. תנשמי. ממש לתרגל נשימה. לשבת בשקט ולנשום עמוק כמה פעמים רצוף. זה תמיד עוזר ומשחרר.
7. תיצרי. איזו יצירה שמעניינת אותך – תצרי. תציירי. תרקמי. תסרגי. כל יצירה היא עיסוק מבורך ומרגיע. אצלי תוכלי למצוא הדרכות ליצירה, מפרסמת בימים הקרובים, תעקבי אחרי בפייסבוק, כאן 
8. תזונה טובה. תבשלי לך את מה שאת אוהבת! לך ולמי שאיתך. זה מתגמל, זה עובד. 
9. תנהלי את המחשבות הרעות, הקשות, המדאיגות. כן, זה בר ניהול. את יכולה לנהל את המחשבות הרעות והמדאיגות. לא להדחיק, פשוט לנהל. אני מתרגלת ניהול מחשבות רעות כבר שנים ולכן יודעת שזה אפשרי. כשאת מזהה מחשבה רעה, תתבונני בה. תזכירי לה שהיא רק מחשבה. תנשמי עמוק. תני לה ללכת. תביני, מחשבה רעה היא אנרגיה. לא תנהלי אותה, היא תנהל אותך.
10. לחץ הוא רק אשליה. אין בו שום תועלת. לא בלחץ, לא בדאגה, לא בפחד. אנשים סביבך ינסו להגביר את הדאגה, הלחץ והחרדה אבל את עכשיו מנהלת שלהם ולא הם אותך. כשהלחץ מגיע אלי אני מזהה שהלחץ מדבר אלי  אני אומרת לו – הי לחץ, אני לא צריכה אותך כרגע. כנ"ל לדאגה וכנ"ל לפחד. אני מזכירה לך שהם בדמיון שלך כמו כל דבר אחר. יחד עם זאת הם אנרגיה שיודעת להתממש. תנהלי אותם פן הם ינהלו אותך.
11. מה שיש זה רק הרגע הזה. כבר שנים מנסים ללמד אותנו את העניין הזה אבל אנחנו מתקשים לקבל את העובדה הזו. הרגע הזה, עכשיו. נעים לך? את שומעת מוזיקה טובה? מציירת? מתעמלת? זה מה שיש כרגע. את הרגע הזה. קחי את העוצמה של הרגע הזה ותשהי בו.
12. תסכימי להיות בלא נודע. אנחנו לא מיומנות בזה אבל איזו ברירה יש? אנחנו בלא נודע. הוא קצת מאיים עלינו אבל תכלס, הלא נודע יכול להביא איתו גם המון דברים טובים! תסכימי להיות בלא נודע. פשוט.
14. תוותרי לעצמך. שחררי שליטה. שחררי שיפוטיות. שחררי הכל, כל מה שאת יכולה. שחררי את הילדים, שחררי את המה יגידו, שחררי הכל. שחררי את הנראות שלך, את השלמות שלך, את הכל. שחררי, תנשמי ותהיי באמת חופשיה. זו המתנה הכי טובה שאת יכולה לתת לך. 
15. תתמלאי ותמלאי את יומך בדברים טובים. כל יום קורה משהו טוב. זה נכון תמיד אבל עכשיו? זו הדרך היחידה.
16. תתאהבי בעצמך. במי שאת עכשיו. בלי הפן, עם ציפורניים לא משהו, עם כל המכלול. תתאהבי בעצמך כי את באמת ופשוט. נהדרת.

נעים מאד אני דליה ברנובר מסטודיו Dalia be happy. את מוזמנת להצטרף אלי אלי לשחק, לאמן ולהגמיש את התודעה. אני כאן בשביל לתמוך, להעצים, לשמח, ללמד. מאגרי השמחה שי בי מספיקים לכל העולם כולו ואני כאן, בשבילך. כל יום בבוקר עם מילים שיוצרות תודעה שמחה וחיובית. כל יום קורה משהו טוב.
נתראה, גם מחר. מוזמנת לשתף, להגיב ולהפיץ.
בברכת בריאות טובה, שמחה של הלב ואהבה גדולה
דליה ברנובר Dalia be happy 

כל יום קורה משהו טוב \ משחקי תודעה טובה. כל הפוסטים, כאן

השארת תגובה