כל יום קורה משהו טוב. מחוברת אלי ואליכם. כמי שעוסקת בחיבורים של חוטים, של צבעים, של אנשים אני מזמינה אותך להצטרף אלי ולבדוק את החיבורים שלך. למה את מחוברת? איך החיבור? מה עוצמת הקליטה?. אני לא מתכוונת לחיבור האינטרנט שלי או שלך כמובן על אף שגם זו סוגיה חשובה. יום אחד בו אין חיבור לאינטרנט – שוד ושבר. וכשאת מנותקת ממך? מה קורה אז? האם את בכלל שמה לב שהתנתקת, ממך?

 

בלחיצה על התמונה את מגיעה לרכישה של התמונה שתזכיר לך, להיות מחוברת.

מחוברת, מתחברת.

כל יום קורה משהו טוב. את זוכרת את אי טי? הוא היה חבר מכוכב אחר שבא לבקר אותנו. הוא היה מתקשר ומתחבר עם כל מיני צפצופים. רעשים לא ברורים. בסוף, הוא היה מתחבר. או לא. בתקופה של הסרטן, כשכל עולמי קרס, כשהלכתי לחפש את התשובה, את המזור והשקט חיפשתי חיבור. למי ולמה עוד לא ידעתי אבל מהר מאד הבנתי שאני רוצה תשובה, רוצה מנוחה רוצה להיות בקשר. עם מי? עם עצמי.
כל יום קורה משהו טוב. 
אין חיים קשים מאלה המתקיימים בנתק שלך מעצמך. יכול להיות שיש לך לכאורה חיים מושלמים – את יפה, את אופה, יש לך בית לתפארת וילדים נהדרים, בעל מושלם, הכנסה גבוהה ובתוך כל זה את ממש, אבל ממש אומללה. יכול להיות שהעטיפה קצת פחות זוהרת ועדיין, את אומללה. זה אכזרי. את מתאכזרת אל עצמך.
—-
כל יום קורה משהו טוב. אני אגלה לך בפשטות למה את ככה. אעניק לך מניסיון חיי ואקצר לך את הדרך. כי את חיה בניתוק. את מנותקת. לא מהמציאות, לא מהעולם. את מנותקת ממך. ואי אפשר להעביר חיים שלמים של ניתוק. כי זה כואב. כי הניתוק מכאיב בכל הגוף.
כל יום קורה משהו טוב. יש פתרון. תתחברי. תהיי אמיצה. עזבי את האשליות, תרפי ממה את חושבת שאת רוצה. צאי למסע שלך, תתחברי אל עצמך, אלייך. כנסי לשורשים לך. תהיי את. שם, בתוך החיבור העמוק אלייך, החיבור שלך אל עצמך ואל אחרים יהיה הדבר הכי טוב שקרה לך אי פעם בחיים. 
—–

כל יום קורה משהו טוב. חיבור אל עצמך זה מסע של חיים. זה לא קורה ברגע. אבל הצעד הראשון שאת עושה לכיוונך הוא הצעד הכי משמעותי שתעשי בשבילך. ואת יודעת כבר שכשאת טובה אלייך את טובה גם לאחרים. תתחברי אלייך. בלי בושה. את לא פדיחה. את מהות מוארת ומאירה. יש לך יעוד, מטרה וסיבה. תני לילדות ולילדים שלך מופת ודוגמה. תתחברי אלייך, תהיי את.
—–
וכשאת מחוברת אל עצמך ההדרכה שלך כבר תגיע. כי היא חלק ממהותך, מנשמתך מהיותך. תתחברי, תתחברי אלייך עכשיו. תתחברי אלייך. תכריזי בעצמך שאת מעוניינת. את תראי באופן הזוי ומרגש תקבלי סימנים, הנחיות ורמזים שיובילו אותך, אלייך. תתחברי אלייך ואף פעם אל תתנתקי
תודה, אוהבת אותך.

ריפוי והגשמה דרך עיצוב ויצירה. כל יום קורה משהו טוב. גם היום, גם מחר. 
אני כאן באתר, ובפייסבוק. 
כל הנשים של Dalia be happy יוצרות ריפוי והגשמה דרך עיצוב ויצירה. לבחירת דמויות נוספות, כאן
שיהיה לכן יום נעים וטוב וזכרו, כל יום קורה משהו , טוב!
אוהבת אתכן