כל יום קורה משהו טוב. מחמאות או לא להיות. (פוסט שלישי מתוך שלושה)
את רוצה לקבל הרבה מחמאות? לאפשר לכל הטוב הזה לחלחל אל התודעה שלך ולהרחיב אותה? לאפשר לך להאמין לדברים הטובים שאומרים עלייך? להאמין בעצמך שאת באמת – יפה, מוצלחת, חכמה, מבשלת טוב וכו? את רוצה להניע את הגלגל הזה של מילים טובות? אז…תתחילי!

תתחילי בך

כל יום קורה משהו טוב. זה ממש תרגיל יישומי אמיתי. תתחילי להחמיא לעצמך. תספרי לעצמך כמה את מצויינת. כמה את אמא טובה, כמה את שמחה, כמה את מוכשרת, כמה את מוצלחת. לואיז היי המופלאה, זכרונה לברכה מסבירה את הכח של הצהרות חיוביות בכל הזדמנות. ממליצה לך להכנס ליו טיוב לחפש אותה. למשל, כאן. להקשיב לה ולהקשיב לה ולהקשיב לה. עד שתאמיני לה. עד שתאמיני לך. אני אישית, בכל פעם שאני חווה ירידת מתח, אנרגיה משובשת , בכל פעם שאני מתחילה ללתקוף את עצמי במילים רעות, בתוקפנות וקושי – בכל פעם כזו אני מקשיבה ללואיז היי והיא מרגיעה אותי, מנחה אותי איך לאהוב את עצמי, לקבל את עצמי ולקדם את עצמי.

אהבה היא הריפוי הגדול מכולם.

כל יום קורה משהו טוב. אהבה עצמית, מילים טובות, מחשבות חיוביות, הצהרות של אהבה, חיוביות אולי נשמעים לך כמו קלישאות רוחניות. ואולי את אומרת – נו באמת. איך אני יכולה לאהוב את עצמי. או זה לא צנוע, לא לעניין וכו – את טועה. כי כל הטוב שבעולם קורה רק אחרי שאת מתפנה, מחמיאה לעצמך, מתחברת אלייך ואוהבת אותך. כמו במטוס. אומרים לך – טפלי קודם בעצמך כדי שתוכלי לטפל בשאר. אני אומרת אותו דבר. תאהבי את עצמך. 
את חושבת שזה מאתגר? בלתי אפשרי? נדבר על זה. מחר.
—-
מזמינה אותך לבדוק מה קורה בדצמבר בסטודיו

אתן לך רמז
סייל דצמבר \ סדנאות אמא ובת בחנוכה \ מתנות נהדרות ליום המורה
כל הפרטים והמידע, כאן 

השארת תגובה