כל יום קורה משהו טוב. והיום, תקשור שבועי. אני מניחה את הידיים על המקלדת ונותנת למילים לצאת. חוזרת לערוך ומגישה אליכם, באהבה. אני מתקשרת כבר 12 שנים, מאז שהסרטן הגיע לטלטל את עולמי. התמסרתי והלכתי בדרך הטובה הזו שללא ספק, הצילה, היטיבה ומשמחת את חיי אז והיום. תודה.

הזמן הזה, כאן ועכשיו

אישה יקרה, כבר התרגלנו והתאהבנו ברגע הזה בו אנחנו מדמיינים אותך עוצרת רגע את החיים שלך ומקשיבה לנו, קוראת את המילים שלנו ומאפשרת להן לחלחל לתוך התודעה שלך, לתוך החיים שלך, ליומיום. זו הכוונה. לאפשר לכן לחיות חיים טובים יותר, פשוטים ומהנים. חיים של קרבה שלך לעצמך ומתוך זה קרבה להיותך.
הזמן הזה כאן ועכשיו הוא זמן מיוחד באבולוציה של האנושות. זמן של סנכרון של החומר והרוח ואנחנו אומרים לכן באופן חד משמעי – כל מי שמצטרפת לחגיגה הזו – מרוויחה. נהנית מחיים של סיפוק, שמחה, ואהבה. בואו, תצטרפו. כולן מוזמנות. כן, זה הזמן הזה, כאן ועכשיו.

למה לא בעצם?

למה לא בעצם? ממה את פוחדת? למה את חוששת להצטרף לחגיגה הבלתי נגמרת הזו, שנקראת, החיים? בטוח שיש לך טיעונים רבים ל- למה לא. מתנצלים, אבל כבר שמענו כבר את כולם. תניחי רגע את תיק הטיעונים המלומדים בצד ובואי, תצטרפי אלינו, תצטרפי אלייך. לחגיגה הזו שנקראת החיים הטובים כאן ועכשיו.
מה את צריכה בשביל להצטרף? להסכים. להבין שכאן ועכשיו יש התרחשות נפלאה, תוססת, מלבבת של שמחה, מימוש וסיפוק, חיים טובים. תתמסרי, תסכימי. כדאי לך.
וברצינות. ההשתנות שמתרחשת סביבך ואתך היא לא מקרית. העולם משתנה, האנרגיה אחרת. מחיי הישרדות וקושי האנושות עוברת לחיים של עומק, מימוש ומשמעות. שפע הוא ברור מאליו. את שכבר חיה בגלגול הזה כמה עשורים, תביני – זו זכות גדולה לחיות ולחוות את הרגע הזה. תתמסרי. תצטרפי, בואי!

שינוי מאתגר. אז מה?

שינוי זה מאתגר. לא פשוט לעיתים. מפחיד ומבהיל. אתן כל כך רגילה לשגרת יומך, לאורח חייך אז שינוי? עכשיו? בגילי? כן. למה? כי גם אם שינוי הוא מאתגר, הוא כדאי. ומה עלי לעשות, תשאלי. לשנות מה? ואיך? השינוי וההשתנות הם תהליך. זה תהליך שיכול להתרחש שבועות, שנים או רגעים. תלוי בך כי האנרגיה שנוכחת היום מאפשרת השתנות מהירה. מה לשנות? את מחליטה. אם את מתנהלת בעצב, בדכדוך ובתסכול תחליטי שאת מפסיקה. תחליטי שאת מתנהלת בשמחה, חיוניות וסיפוק. אם מערכות היחסים בחייך לא מספקות, העיסוק שלך, כל הקיום שלך. הכל בר שינוי. תחליטי את מה את משנה. תהיי אמיצה. שינוי מאתגר. אז מה?

ואיך משנים בפועל?

את מחליטה. את מסכימה. את מתמסרת.
את מחליטה לשנות. את מסכימה להשתנות. את מתמסרת לשינוי.
ואת נרגעת. ומקשיבה. ורואה את הסימנים שמגיעים אלייך.
ואם את זקוקה לעזרה, למורה טוב שיעזור לך – הכל מגיע. פתאום את מוצאת את המסגרת הנכונה לך ללימודי רוח והתפתחות, פתאום את פותחת את הלב שלך  לדברים שקודם סירבת. תני לרוח לנשב איתך ודרכך.
גם אם מילותינו נשמעות כרגע סתומות או לא ברורות. תתמסרי, תהיי, תחווי ותביני הכל. כי הזמן, הוא עכשיו.
תודה שהקשבת, נהיה פה גם בשבוע הבא. הללויה.

מתנה נפלאה ליום האישה

מתנה נפלאה ליום האישה. כשאת מחפשת מתנה ליום האישה, מתנה משמחת, מרגשת ומעצימה, מתנה שברגע אחד תעניק את הרוח הטובה שאת רוצה להעביר. מתנה מקורית, שימושית, מעוצבת וססגונית. אני כאן, לרשותך. יועצת מתנות שלום והפעם אני שמחה וגאה להזמין אותך לבחור מקולקציית המתנות המופלאה ליום האישה! כנסי, מלאי את הטופס והצעה נפלאה בדרך אלייך! כנסי לכאן

השארת תגובה