כל יום קורה משהו טוב. והיום, תקשור שבועי. אני מניחה את הידיים על המקלדת ונותנת למילים לצאת. חוזרת לערוך ומגישה אליכם, באהבה. אני מתקשרת כבר 12 שנים, מאז שהסרטן הגיע לטלטל את עולמי. התמסרתי והלכתי בדרך הטובה הזו שללא ספק, הצילה, היטיבה ומשמחת את חיי אז והיום. תודה.

את לא לבד

כשאנחנו מסתכלות עליכן מלמעלה, מכאן, אנחנו רואים את הרגשות שלכן. מלמעלה, הרגשות שלכן הן אינסוף גוונים וצבעים. כשאתן עצובות – הצבעים כהים, עכורים, קשים. כשאתן בטוב – זה מנעד של צבעים צלול, ברור ומרתק. לא את כל הצבעים אתן, בעין אנושית יכולות לראות. רק נסביר לכן רגע מהקיום שלנו. לנו פה, בתור לא בני אנוש, אין לנו רגשות. זה הדבר שאנחנו הכי מתגעגעים אליו. להרגיש. להרגיש טוב, להרגיש רע. להרגיש. ומאחר ואנחנו כאן מלמעלה אתכם – אנחנו צריכים כלים אחרים כדי לזהות את הרגשות שלכן. על כן הרגשות באים לידי ביטוי בגוונים וצבעים ואנחנו כאן מיומנים לפענח אותם. כך שאנחנו רואים את הרגשות שלכן.

אתן מרגישות ואנחנו רואים. כן, זה מרתק כמו שזה נשמע. אנחנו רואים ומנסים לעזור. רק שמתקיימת לה עוד התניה – אנחנו לא יכולים לעזור כפי שיכולנו. אנחנו עוזרים רק אם אתן מאשרות לנו. איך תדעו  שאנחנו רוצים לעזור לכן? זה תמידי. לכל אחת ואחת מכן – אם את יודעת את זה או לא – יש מדריך פרטי ששומר עליה. תמיד נמצא סביבה. כשאת פוגשת בו, מתקשרת אתו, מאשרת לו לעזור לך כשצריך – את לא לבד.

בכלל, את אף פעם לא לבד. בדידות אנושית זו אשליה כי בכל רגע נתון אנחנו לידך. שומרים עלייך. אם נפגעת בעבר מן הסתם את רוצה לדעת למה לא שמרנו עלייך. התשובה לשאלה הזו מאד מורכבת וקשורה לחוזים נשמתיים, בחירות בין גלגולים ונושאים שהם מורכבים מדי כרגע. רק נבקש ממך לדעת ולהבין ולהסכים. את לא לבד.

אנחנו יודעים שעצם ההסכמה שלך לדעת שאת לא לבד מאפשר לך להרגיש – לא לבד. כי את באמת לא לבד. כשאת מרגישה בדידות, או אתגר, או קושי – דברי איתנו. דברי עם המדריך שלך. בקול רם או בלחש. בכתב או במחשבות. דברי ותני לתשובה להגיע.

תני לתשובה להגיע ותני לה להיות. גם אם היא נשמעת לך טיפשית. או מופרכת. או מנותקת מהמציאות או מנוגדת לכל השאר. תקשיבי לה, לתשובה שמגיעה כי היא מחוברת כל כך עמוק לנשמתך, אלייך, ללבך. זה התפקיד הכי חשוב שלנו. לחבר אותך אלייך ולעצמך. לחבר אותך עמוק לתוך לבך, רצונך ואהבתך.

את לא לבד. את מוגנת ושמורה. אנחנו יודעים שלא הכל קל ופשוט בחיים האלה, כנשות האדמה. אנחנו יודעים שיש אתגרים ומשימות. אנחנו יודעים כי אנחנו רואים, לפעמים וגם קצת זוכרים. יחד עם זאת אנחנו מבקשים ממך, מעומק עומקו של הקיום האנושי, פונים אלייך כאשה של אדמה, כאשה שיודעת, שיכולה. אנחנו כאן בשבילך. את יודעת איך לדבר איתנו כי את יודעת לדבר עם עצמך. תקשיבי לך. תחייכי אלייך. תנשמי עמוק את אהבתנו אלייך. את לא לבד. אנחנו כאן, בשבילך, אוהבים אותך.

———————————————————————————————-

מתנה נפלאה לאשה?

כשאת מחפשת מתנה נפלאה לאישה, את מוזמנת לכאן

השארת תגובה