כל יום קורה משהו טוב. תקשור שבועי מספר 2. אני לומדת ועוסקת וחיה תקשור כבר 12 שנים. המדריכים פנו אלי ואמרו לי – תארחי אותנו פעם בשבוע. אמרתי, כן למה לא. אני מניחה ידיים על המקלדת והמסר זורם. תמיד הוא מלא חכמה ועוצמתי. מקווה שתהנו ותחכימו, הנה אני עוברת ל"מוד" של צינור, מעבירה את המילים.
נשים יקרות נרגשים אנחנו עד מאד לפגוש אתכן שוב, כאן במקום הזה. כאן ועכשיו. עכשיו וכאן. נרגשים אנחנו מהעובדה שאתן מסכימות לפנות לכן רגע בזמן ולהקשיב למה שיש לנו להגיד לכן.

מתבוננים אנחנו בכן, נשות האדמה משתאים ומתרגשים לנוכח ההשפעה של הנשיות על האנושות. לכן אולי נראה שיש עוד הרבה מה לעשות – ואכן יש עוד הרבה מה לעשות אבל היום אנחנו מבקשים לשתף אתכן מהמבט שלנו, פה, מלמעלה. אנחנו מאמינים שגם אתן שם רואות ומרגישות את המנהיגות הנשית שקמה וצצה מכל עבר. לעיתים היא עוטה כותרת והסמכה ולעיתים היא פשוט נוכחת, קיימת. המנהיגות הנשית שכל כך חשובה להתפתחות של האנושות מרימה ראש ויוצרת מציאות חדשה, מציאות יותר טובה.

לכן ביומיומכן אולי קשה להבין כמה גדול השינוי. אתן בתוך עמל שגרתכן נשות האדמה לעיתים לא מבינות כמה גדול, רציני ומשמעותי השינוי. אולי זה בכלל לא משנה, כי מה שחשוב הוא  תמשיכו. תמשיכו להביא את מקור הטוב, תמשיכו להביא את הלב, המודעות, הרגשנות ובעיקר – החמלה.

לאנושות הזו שום סיכוי בלי החמלה של הלב שלכן. אם הייתן שואלות אותנו על תפקיד הנשים בעולם, ומה לעשות ואיפה לא להרפות היינו עונים באופן ברור – בחמלה של הלב. כי כשהלב חומל הכל מסתדר. כל פער וכל הבדל, כל חילוקי דעות וקונפליקטים על הכל אפשר לגבור באמצעות החמלה. לא חמלה של חולשה אלה  חמלה של עוצמה. חמלה של הזדהות עם העוצמה והחוזקה אצל הזולת. זו איננה חמלה של רחמים אלה חמלה של אמונה. אמונה בזולת, בכוחות, ביכולת.

 

אתן נשות האדמה יודעות להיות קהילה. יודעות להושיט ידיים אחת לשניה, כל אחת בדרכה. יודעות לתמוך, לחולל, לעורר, לאפשר, לחנך, לגדל. אתן נשות האדמה יודעות ליפות, ללטף, להרגיע, לדבר. אתן, נשות האדמה יודעות לראות את המציאות בעיניכן ויודעות איך לשנות אותה כדי שתהיה טובה יותר, נוחה יותר, מאפשרת. אתן מבינות כבר בעידן הזה שיש להוריד את מפלס הסבל ואתן מבינות גם שאפשר. אתן יודעות את הכח של ההזנה, ההתפתחות, המודעות. אתן לא מפחדות להיות כמעט מכשפות שיודעות. נפגשות ביחד ומוציאות לאור את חכמת הלב שלכן. מעגלים של הזדהות ושל אהבה, נוצרים ויוצרים ריפוי כמעט בלתי נתפס. שינויים קורים ומתרחשים.

לעיתים זה נדמה שהסבל לא מרפה, שהקושי לא נגמר. אבל תראו אתכן. אתן שחיות על האדמה הזו כבר כמה עשרות שנים. אתן שרובכן ידעתן כבר סבל ואבדן אישי וחברתי – אתן יודעות שאפשר וניתן לגבור על הסבל ולחיות לחיות טוב.

תמשיכו נשים יקרות כי מכאן – אין דרך חזרה. אי אפשר לחזור לחיי חושך קודרים. תמשיכו להיות, תמשיכו לעשות ולחמול. תכוננו מעגלים של נשים ואנשים, תרקדו, דברו תהיו. ואל תשכחו לרגע אתכן. תחמלו על כולם ותחזרו לחמול, לאהוב ולהוקר אתכן. פשוט בגלל היותכן. תשפיעו חמלה עליכן. בשפע ובאהבה. כי רק כשאתן חומלות אתכן תוכלו לחמול את זולתכן.

תודה נשים יקרות על הקשבה. תודה על היותכן נשים כל כך משמעותיות בתקופה כל כך חשובה. תבורכו

מתנה נפלאה ליום האישה

את מחפשת מתנה נפלאה ליום האישה? יש לי מה להציע לך!
לכבוד החג הנפלא בו אנחנו מעצימות וחוגגות את העצמה הנשית, את היותנו נשים מצליחות, משפיעות, משגשגות. מתנה נפלאה ליום האישה, כנסי לכאן!

כל יום קורה משהו טוב. אנחנו, ניפגש גם מחר!

השארת תגובה