כל יום קורה משהו טוב. והיום, תקשור שבועי. אני מניחה את הידיים על המקלדת ונותנת למילים לצאת. חוזרת לערוך ומגישה אליכם, באהבה. אני מתקשרת כבר 12 שנים, מאז שהסרטן הגיע לטלטל את עולמי. התמסרתי והלכתי בדרך הטובה הזו שללא ספק, הצילה, היטיבה ומשמחת את חיי אז והיום. תודה. ואלה המילים.

אחדות - את איתך.

שלום לכן נשות אדמה יקרות. מתבוננים אנחנו כאן אליכן ומבקשים אנחנו להקל ולפשט את הדרך שלכן, את החיים שלכן כאן, על פני האדמה הזו, בגלגול הזה, עכשיו. כי זה זמן שאפשר. זו תקופה של פריבילגיה שכמוה טרם נודעה, תקופה בה אתן יכולות, רק אם תרצו לקבל הקלות גדולות. האנרגיות הטובות ומלאות העוצמה ירדו על העולם והן זמינות וקיימות לשימושכן. מה שמפתיע אותנו זה הסירוב שלכן, הקושי שלכן להשתמש באנרגיות הטובות, לפשט את החיים שלכן, לרכך את הקשיים, להתאחד. את ואת מאוחדות

כשאת מחוברת למהות שלך.

את פשוטה. החיים שלך פשוטים. מערכות היחסים שלך פשוטות. זו מהות האחידות, זו מהות הפשטות. נשות אדמה יקרות, אנחנו כאן ומכאן מבקשים ללא לאות, תסכימו להתאחד. את עם עצמך. שבי רגע בשקט, עיצמי את העיניים ודמייני אותך מאוחדת איתך. את, בגוף שלך, הנשמה שלך, המיינד שכולל את החלומות, הרצונות שאת מאחלת לעצמך – הכל אחד הוא. איך זה נראה ונשמע בפועל את שואלת? מיעוט של קונפליקטים. את אחידה עם עצמך. קמה בבוקר, צועדת בדרך. רך לך, נעים לך, ברור לך. החוסן הנפשי שלך גבוה ועוזר לך לגבור על התלבטויות, שאלות וקשיים. את אחידה עם עצמך ועל כן את יודעת להגשים את עצמך. זו מהות האחידות. איך את משיגה את האחדות? בהסכמה. את מסכימה להאמין לקיום הטוב שלך. את מבינה שכשאת באחדותך את מעבירה את זה הלאה, את מהווה השראה לחיים של הגשמה ושמחה. הללויה.
נשות אדמה יקרות ואהובות. זה כל כך אפשרי. תמשיכו. אנחנו כאן בשבילכן ועבורכן, אנחנו כאן אתכם. באהבה גדולה. ניפגש שוב, בשבוע הבא. בהצלחה.
ההדרכה.

השארת תגובה