כל יום קורה משהו טוב. והיום, תקשור שבועי. אני מניחה את הידיים על המקלדת ונותנת למילים לצאת. חוזרת לערוך ומגישה אליכם, באהבה. אני מתקשרת כבר 12 שנים, מאז שהסרטן הגיע לטלטל את עולמי. התמסרתי והלכתי בדרך הטובה הזו שללא ספק, הצילה, היטיבה ומשמחת את חיי אז והיום. תודה.

החיים של הלב.

נשות אדמה יקרות, שמחים ונרגשים אנחנו לפגוש אתכן כאן, שבוע אחר שבוע, להביא אליכן את המילים שלנו, מילים שנאמרות מתוך רצון אמת לשמח, להרחיב את הלב, לאפשר. להראות לכן עוד נקודת ראיה, לחדש לכן ולרגש. איזה חיבור מופלא זה, החיבור בננו. לכאורה אנחנו מדברים ואתן מקשיבות אבל תאמינו לנו שאנחנו שומעות את כל שעל לבכן, נשים אהובות, חשובות, יקרות.
שימי יד על ליבך אשה יקרה. תרגישי אותו. את הלב שלך. שימי יד שמאל, הניחי ברכות את ידך על ליבך. תנשמי. שימי יד ימין על ליבך. ברכות. תנשמי. תהני. תתמסרי לרכות הנעימה של הרגע הזה. שימי את ידייך שתיהן על ליבך. תניחי, תקשיבי, תתמסרי. תעטפי את עצמך ברכות של אהבה. האהבה שלך, האהבה של עצמך, האהבה שלנו. הרגשת, כמה צבעוני ונעים הוא הלב שלך? כמה הוא מלא ונוכח? כן, את זה אנחנו רואים מכאן ונזכרים, מתפעלים, אוהבים. 
הרגע הזה יהיה סמל, הוכחה, סימן שאנחנו כאן, אתך. וככה, בשגרת יומך, ברגע של חולשה או כעס, ברגע של כאב או צער. עצרי הכל. תניחי יד שמאל על הלב. תנשמי. תחושי את הרכות. שימי יד ימין. תנשמי. תרגישי את הרכות. שימי שתי ידיים. ותזכרי, שאנחנו והרוח, תמיד אתך. תמיד. היי ברוכה. אנחנו כאן בשבילך.

השארת תגובה