כל יום קורה שמהו טוב. במסע להרחבת התודעה הטובה אנחנו מרחיבות את הטוב וככה הרע מצטמצם. התודעה הטובה שעוזרת לי וגם לך לעבור את התקופה הזו – המוזרה וההזויה, השונה מכל מה שהכרנו בהרגשה טובה יותר. כשאת בטוב את משפיעה על כל סביבתך להיות בטוב ככה שהתוצאה של הפעולה הטובה שלך מתבטאת הלאה והלאה. והיום, נשימה.

פשטות החיים

כל יום קורה משהו טוב. במסע להרחבת התודעה הטובה אני מגלה יחד איתך שהדברים החשובים באמת הם הדברים הכי פשוטים. יחד עם פשטותם הם משני חיים. לפני כ 15 שנים הלכתי למסג'יסטית מומלצת שלא הכרתי. תוך כדי שיחה היא סיפרה לי שהיא מורה ליוגה. שאלתי אותה אם היא יכולה ללמד אותי לנשום. הפתעתי גם את עצמי עם השאלה. ככה מצאתי את עצמי לומדת לנשום. נשימה טובה, עמוקה, איכותית. תביני, הניגוד של נשימה הוא חנק. כנראה שככה הרגשתי אז. חנוקה וביקשתי ללמוד לנשום. גם בתקופה כזו, כשקל מאד להרגיש רע ולהרגיש עצב וחנק – בואי נלמד לנשום. אם את חנוקה מבכי תבכי. בכי הוא משחרר והתחושה אחרי הבכי היא טובה. אבל אם מרגישה חנוקה תלמדי לנשום. בדיוק כמו לפני לידה, כשמלמדים אותנו לנשום ולנהל את הלידה בעזרת הנשימה. בדיוק ככה בואי נלמד לנשום. נשימה עמוקה, צלולה וטובה שממלאת את הראות שלנו וככה את כל הגוף שלנו בחמצן טרי וטוב. ועכשיו, כשזיהום האוויר יורד בעשרות אחוזים – האוויר שאנחנו נושמות משובח יותר.

איפה ואיך לומדים לנשום

כל יום קורה משהו טוב. אני ממליצה לך לשבת בשקט. לקחת שאיפה גדולה ועמוקה , לתת לה להיות ואז לנשוף אותה. את יכולה להוסיף דמיון מודרך בו את נושמת אויר זך וטוב ונושפת אל כל מה שמיותר בחייך.  את יכולה פשוט לנשום. תתרגלי את הנשימה הנשימה העמוקה עד שהיא תחלחל כשגרה בחייך. את יכולה להשתמש בה גם בתחילת מדיטציה. העיקר, לנשום עכשיו.
—-
את מוזמנת להצטרף אלי אלי לשחק, לאמן ולהגמיש את התודעה. אני כאן בשביל לתמוך, להעצים, לשמח, ללמד. מאגרי השמחה שי בי מספיקים לכל העולם כולו ואני כאן, בשבילך. כל יום בבוקר עם מילים שיוצרות תודעה שמחה וחיובית. כל יום קורה משהו טוב.

איפה זה קורה? בעמוד הפייסבוק שלי, כאן ובבלוג שלי, כאן
נתראה, גם מחר. מוזמנת לשתף, להגיב ולהפיץ.
בברכת בריאות טובה, שמחה של הלב ואהבה גדולה
דליה ברנובר Dalia be happy  

השארת תגובה