כל יום קורה משהו טוב. את, מבורכת. את יודעת את זה? התעוררתי הבוקר וידעתי שזה המסר שצריך לצאת היום לדרך. להזכיר לך את מה שאת יודעת, לעורר בך את הזיכרון הזה. את, את, את! מבורכת!

את מוזמנת להזמין את "מבורכת" לתלות אותה מול עינייך שתזכיר לך שאת, מבורכת
להזמנה, בלחיצה כאן ועל התמונה

התרגלנו לראות את מה שלא

כל כך התרגלנו לראות את מה שלא עד כדי כך שלפעמים, אולי פעמים רבות מדי, אנחנו שוכחות לראות, להרגיש ולדעת את מה שכן. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן, מאמנות את התודעה ומזכירות לעצמנו שכל יום קורה משהו טוב. היום, היום אני מאתגרת אתכן בתודעה עמוקה, חשובה ומשמעותית. את, מבורכת. גם אני. מה את אומרת על זה. אני מקווה שאת לא מפטירה בבוז – נו באמת.  אני מדמיינת אותך אומרת לעצמך בחיוך פנימי עמוק – וואללה, לא חשבתי על זה ככה. אני באמת מבורכת!

מבורכת!

כל יום קורה משהו טוב. מה זה אומר להיות מבורכת? מחוברת לשפע האינסופי? ואיך זה מסתדר עם המינוס בבנק או כל מה שאין לך וחסר לך? כאן, בכל יום קורה משהו טוב אנחנו עוסקות בשינוי התודעה. ביצירת הגדרות חדשות ומציאות חדשה. ההבנה הפשוטה שאת כבר מבורכת, כבר מחוברת לשפע האינסופי מאפשרת לך להיות כזו. כלומר את לא צריכה להיות קודם כל בתחושת שפע, להרגיש מבורכת ואחר כך להיות כזו. הפוך. קודם תרגישי ככה אחר כך תהיי כזו. ככה יוצרים מציאות.
—-
כל יום קורה משהו טוב. מה עושה אותך מבורכת? תסתכלי סביבך. תראי כמה יש לך. גם אם את חווה עכשיו קושי נוראי – מחלה קשה, אובדן – מי אני שאשפוט ואגדיר כל מה שמרגיש לך רע ונורא – תעצרי רגע. תסרקי סביבך את הדברים שהכי ברורים לך מאליו – הרגליים שנושאות אותך, הריאות שנושמות, העיניים שרואות, המקרר שעובד, הבית שעל ראשך, בני משפחתך. בתוך הקושי הגדול, לידם מתרחשים בדיוק עכשיו דברים טובים. תראי אותם. תסתכלי סביבך ותביני, שאת מבורכת. תנשמי את זה. תקלי על עצמך.
—-
אני כותבת את המילים האלה מהניסיון שלי. הייתי במקומות חשוכים וגם היום אני שם, מדי פעם. לפעמים אני נוגעת בתחתית הבור שלי, מסתכלת סביבי ושואלת – איך אני יוצאת מכאן. אני נושמת, אולי בוכה, אולי מרחמת על עצמי. ואז, נזכרת, שאני מבורכת. אולי צוחקת על זה אולי בוכה. אני נזכרת שאני מבורכת, שהרוח נושבת בתוכי ולאט לאט אני נרגעת. התודעה יוצרת אצלי טוויסט בעלילה. אני מחליטה עלי.
—-
כל יום קורה משהו טוב זו מיומנות נרכשת ומתפתחת. אנחנו כאן מתאמנות על היכולת הזו כל יום, יום יום. והיום, היום אני מבורכת. גם את. להיות מבורכת זה לא על תנאי. זה לא בינתיים עד ש…זו מציאות מרהיבה, מרגשת כאן ועכשיו.
מבורכת – הקידוד: שמורה ומוגנת. כשאת מבורכת, כשאת מחוברת למבורכת שאת, את שמורה ומוגנת. כי את יודעת שהשפע הוא אינסופי ואת, מחוברת אליו. פשוט.
—-
מבורכת, מחוברת לשפע האינסופי זו את, כמו שאת. מבורכת, שופעת, נוכחת. פה, בגלגול הזה. אינך צריכה לעשות דבר. את פשוט צריכה להיות. כי את כבר, מבורכת בהיותך, שופעת, בנוכחותך. תשמחי, תודי ותיהני. 

ריפוי והגשמה דרך עיצוב ויצירה. כל יום קורה משהו טוב. גם היום, גם מחר. 
אני כאן באתר, ובפייסבוק. 
כל הנשים של Dalia be happy יוצרות ריפוי והגשמה דרך עיצוב ויצירה. לבחירת דמויות נוספות, כאן
שיהיה לכן יום נעים וטוב וזכרו, כל יום קורה משהו , טוב!
אוהבת אתכן