כל יום קורה משהו טוב. השברים הגדולים, המשברים הגדולים שלי עם עצמי ועם זולתי עם סביבתי הגיעו רק כשלא הייתי מחוברת אל עצמי. גם הסרטן יש אומרים שהוא ביטוי של חיבור לא מדויק. כשאנחנו לא באותנטיות, כשאנחנו לא מסונכרנות עם עצמנו, הדברים הרעים מתרחשים. להיות אותנטית זה מסע חיים. למה זה כל כך מסובך להיות פשוט אנחנו? כי אנחנו רוצים להיות אהובים ואיפה שהוא בדרך אמרו לנו שלהיות אהוב = להתאים את עצמנו. שאנחנו, ככה סתם ופשוט זה לא מספיק. ואז אנחנו "יוצאות למסע" ומגלות די מהר שככה בדיוק, כמו שאנחנו, בפשטותנו, באותנטיות שלנו, ככה בדיוק זה טוב. כל יום קורה משהו טוב. העיקר שאנחנו כבר יודעות את זה.

כשתניחי את התמונה "אותנטית, אני כמו שאני" מולך, תזכירי לעצמך כל יום את האפשרות היפה הזו להיות, פשוט, את. להזמנה, כאן

כל יום קורה משהו טוב. כשאנחנו יוצאות למסע ומתחברות אל עצמנו יש השתנות. לפעמים היא כואבת. מכבידה. נדרשת סבלנות. התוצאה טובה. תמיד. לאחרונה זיהיתי אצלי דפוס שלא מייצג אותי יותר, אולי אף פעם לא. כל כך ביקשתי השתנות. התחננתי להדרכה, לעצמי, לחברות שיעזרו לי להשתנות. כשההשתנות הגיעה, משהו בי נשבר לרסיסים. ידעתי שאת השבר הזה אני לא מאחה, אני נפרדת ממנו ועוברת מקום, מתחברת לתדר חדש. זה עבד. זה כאב, כל כך כאב. שברתי משהו ביחסים שביני לביני ונותרתי טובה יותר, אדוקה יותר אל עצמי. כן, יש עבודה פה במסע הזה אבל זו עבודה מתגמלת וטובה. כל יום קורה משהו טוב. 

אותנטית – אני כמו שאני מסדרת מגנטים עם פרשנות, לבחירה ורכישה, כאן

כל יום קורה משהו טוב. האותנטיות שלנו באה לידי ביטוי בכל דבר. באוכל שאנחנו אוכלים, בחברים איתם אנחנו מתרועעים וגם, במתנות שאנחנו נותנים. לקוחות מעידות שכשהן רוכשות ממני מתנות הן חשות אותנטיות בעצמן ובערך של המוצר. "את עוזרת לי ומאפשרת לי לבטא את עצמי." מרגש, נכון? 
גם אתן מוזמנות להצטרף ולבחור מתנות שמייצגות אתכן, במלואכן, באינסוף הוויתכן ואהבת האדם שאתן. הללויה, תודה. 
לבקשת הצעה למתנת סוף שנה, כאן 
ואנחנו, ניפגש גם מחר. כל יום קורה משהו טוב!