כל יום קורה משהו טוב. לאושר, משום מה, אין יחסי ציבור טובים. אומרים שהוא אשליה, שאין דבר כזה, שמי שמחפש את האושר הולך לאיבוד. אני חולקת על האומרים וטוענת שאושר זה בדיוק מה שאנחנו צריכות. תמיד, ובטח בשלב הזה של חיינו. בסדרת פוסטים על האושר שאני מפרסמת היום ובימים הקרובים נדבר, נעמיק ונקשיב למשמעויות של אושר. נלמד להסכים להיות מאושרות ונאפשר לנו. לחיות באושר. בואי נתחיל בהתחלה. אשאל אותך בפשטות – האם את מאושרת? האם את קמה בבוקר שמחה, בהכרת תודה, נושמת בטוב? האם את שמחה להתחיל את יומך? האם את סך הכל, בטוב? או שאולי את עדיין חיה במאבק, בהתחשבנות, בחוסר, באם היה לי אז… האם את מאושרת?

לאושר יש ויש

כל יום קורה משהו טוב. בואי רגע נגדיר מה הוא אושר. אותה תחושה קצת אמורפית, היא למעשה בעלת הגדרה מדויקת ופשוטה. מהמילון. אושר:  הרגשת סיפוק ושביעות רצון, רווחה, שמחה. כלומר האושר זה משהו שאת מרגישה. האם את מרגישה שמחה, ברווחה, מסופקת, שבעת רצון?
אני מניחה שאת בת גילי פחות או יותר. גיל 50 +- מן גיל כזה. עברנו הרבה. חווינו לא מעט. הצלחנו, נכשלנו, בנינו, הרסנו, התקרבנו (מלשון קרבנות). את לא חושבת שזה הזמן שלנו להיות, פשוט, מאושרות? על כן אני שואלת אותך, שוב ובפשטות. האם את מאושרת? 
אני שואלת כי כל תהליך של ריפוי מתחיל בהבנת המקום שלנו. התשובה האותנטית שלך תאפשר לך למקם את עצמך מול תחושת האושר שלך ולהתמקד במקום הנכון. בדרך אל האושר. האם את מאושרת? חלק מהזמן, רוב הזמן, לפעמים, כמעט ולא… פשוט, תעני את התשובה הכי ספונטאנית שמגיעה. אל תייפי, אל תכחישי. השאלות הפשוטות האלו יעזרו לך, להעמיק ולהבין אותך. בפשטות ובקלות.
במהלך הימים הקרובים אני אבקש ממך לענות בכנות על מספר שאלות שבסופן אני מבטיחה לך שתוכלי לבחור באושר – או לא. כי הכל, כולל הכל הוא הבחירה שלנו. על כן רק אנחנו, אני ואת, כל אחת לעצמה יכולה לבחור את ההוויה שלה. מסכנה, עצובה, בלתי מספוקת, בחוסר, בייאוש או…
מאושרת. הללויה.

האם את מאושרת

כל יום קורה משהו טוב. בימים הקרובים אנחנו נתאמן על שרירי האושר שלנו.  נבדוק מה מעלה את מפלס האושר ונדאג להרחיב את הנוכחות שלו בחיינו, נבחן מה מוריד את מפלס האושר ונבחר. כי ביני לבינך, אם לא עכשיו, אימתי?
נפסיק להתנות את האושר שלנו בכל דבר מחוץ לנו וניזכר שהאושר, נמצא אצלנו וכל שעלינו לעשות זה להזכיר לעצמנו. כל יום קורה משהו טוב. שבי רגע עם עצמך ותעני בפשטות על השאלה. האם את מאושרת? 
תעני על השאלה, תני לה להסתובב בראש שלך, לחדור למודעות שלך. תאפשרי לשאלה להדהד, להעיר ולאפשר. מילים שמהדהדות בתוכנו, יוצרות מציאות, מעירות את התודעה ויוצרות תהליך התפתחות במודעות שלנו. שימי לב מה עולה לך. האם את מפחדת להודות שאת מאושרת? האם תהיי מאושרת רק אם תרדי במשקל? האם האושר שלך מותנה במצב חשבון הבנק שלך? התגובות שאת מקבלת מאחרים? שימי לב, תרשמי במחברת האם את מאושרת? תכתבי את כל מה שעולה. אל תשפטי, אל תגבילי. כי אנחנו צועדות בדרך אל האושר. 

תרשי לעצמך להיות מאושרת!

בכל יום אעלה פוסט שעוסק באושר. בהסכמה שלנו להיות מאושרות, ברצון שלנו להיות מאושרות ובבחירה החד משמעית שלנו. לחיות באושר. תהיי אמיצה, תצטרפי אלי וביחד, נהיה מאושרות. ואחר כך, נפזר את האושר הזה, הלאה.
כל יום קורה משהו טוב. נפגש כאן, מחר.

סדרת הפוסטים על האשר – כאן – בלחיצה על שם הפוסט את מגיעה לפוסט
האם את מאושרתמאושרת ומודה
איפה האושר? \ עצובה מאושר \ תכלס, אושר.
מוזמנת לעקוב אחרי, להיות בקשר ולהגיב.

השארת תגובה