כל יום קורה משהו טוב. לאט לאט אנחנו ממשיכים הלאה. לא חוזרים לשגרה
כי כלום כבר לא כמו שהיה. אנחנו רק מתחילים לראות ולהרגיש את השינוי וההשתנות. הרוח המיטיבה נושבת ומזכירה לכולנו שהכל, אבל הכל, לטובה. הרוח הטובה היא נדיבה והיא מבקשת ממני להביא אלייך כלים פשוטים ויומיומיים שתוכלי להשתמש בהם ולהיטיב את יומך. כך אני עושה. בכל בוקר את מוזמנת להצטרף אלי לפייסבוק שלי, כאן (את עושה לייק ואת איתי) ולקבל את כלי העבודה הרוחניים שעוזרים לך וגם לי לבחור בשגרה מיטיבה. 
אנחנו לא חוזרים לשגרה. אנחנו יוצרים את שגרה טובה ומיטיבה. 
והיום, מפנים
 תשומת לב לשפע.

מה זה שפע?

כל יום קורה משהו טוב. השפע כמילה מדוברת נכנסה לחיינו בעידן החדש ומסמלת עבור רבים דיבור רוחני, לפעמים הזוי לפעמים רלוונטי ומתאים. בסופו של דבר השפע הוא סמל, לכל הטוב שיש לעולם הזה להציע לנו. אנחנו, מתרגמים את הטוב הזה לכסף כי נדמה לנו שכל דבר שאנחנו רוצים שיהיה לנו נרכש בכסף. האמת היא שהשפע מלמד אותנו שהוא הרבה יותר מזה. שפע הוא כל מה שיש – שפע של יופי, שפע של כסף, שפע של אהבה. על כן, תודעת השפע הנגזרת מהשפע איננה התניה של חשבון בנק כזה או אחר. שפע ותודעת שפע היא שמחה ותודה על כל מה שיש.

שפע יש בשפע

כל יום קורה משהו טוב. תודעת חסר היא תודעה שנוכחת אצל חלק מאיתנו, גם אצלי. מתעורר רצון לעוד משהו, דברים שנראים לא מושגים. תודעת חוסר מצמצמת אותנו ותושעת שפע מרחיבה אותנו. היא יוצרת אצלנו ביטחון פנימי עמוק שיש לנו את כל הנדרש, שאנחנו מסוגלים לייצר את כל מה שאנחנו צריכים – שמחה, אהבה, כסף, זמן פנוי, בגד חדש ועוד. יש לנו הרגל כזה, שאני מכירה היטב להתמקד במה שחסר, מה שעוד לא קורה, מה שלא ניתן. זה נקרא, תודעת חסר. לתודעת החסר אין קשר למה שקורה בחשבון הבנק שלנו, לקניות שרכשנו, לאהבה שאנחנו מקבלים. תודעת חוסר משתלטת עלינו ולא משאירה מקום לשמוח בחלקנו. כמו שאמרתי החווייה היא חוויה של צמצום. תודעת שפע הפוכה. 

שפע, יש בשפע

כל יום קורה משהו טוב. תודעת שפע היא תודעה (כמו כל תודעה) שאפשר ללמוד אותה. יש הרבה מורים, שם בחוץ שילמדו אותך בשמחה את תודעת השפע. באמת. רובנו לא גדלנו עם הידע הזה ועלינו לרכוש אותו ולשנות את תפיסת העולם שלנו. זה מאד מומלץ. תודעת השפע משנה את העולם שלך, את תפיסות העולם שלך ומאפשרות לך לחיות ברטט איכותי, שופע, מספק. באופן אישי, עם כל הלמידה שאני עושה תודעת שפע היא אחת החשובות עבורי ואני לומדת אותה כבר שנים רבות. 
רק אתמול דיברתי על הוקרת תודה ככלי משמעותי ליצירת שגרה טובה. אני רוצה לומר לך, שהדרך לתודעת שפע עוברת דרך הוקרת תודה. כל יום, יום יום ללא הפסקה. תתחילי להגיד תודה, תמשיכי לומר תודה ותודעת השפע תפתח לך. נשמע לך פשוט מדי? תנסי!

כל יום קורה משהו טוב.

תודה שהיית. את מוזמנת להגיע גם מחר.

אנחנו לא חוזרים לשגרה, אנחנו יוצרים שגרה חדשה. מזמינה אתכם לקרוא, להתעמק ולאפשר למילים לחלחל וליצור את השינוי שאתן רוצים, בשבילכם. כל הפוסטים, כאן
זמן לבחירה | זמן לאהבה | זמן לשמחה | זמן לתודה | שפענתינה | יצירה | התבוננות – חיים הוליסטיים | חכמה הדרך מההולכים בה | מילים מעצימות לתזכורת

השארת תגובה