כל יום קורה משהו טוב. 72. אני אדם מתלהב. כזו אני. מודה באשמה. אני מתלהבת משקיעה יפה, מתלהבת עד אין סוף מהילדים שלי, מתלהבת ליצור, מתלהבת מדברים יפים מתלהבת כשתובנה משמעותית מורידה לי אסימון. מתלהבת ממפגש נעים עם חברה, מתלהבת מלקוחה שמזמינה. מתלהבת. ממש. פעם, הצד השני של ההתלהבות היתה אכזבה. הייתי מתלהבת, הייתי מתאכזבת. מנעד בלתי אפשרי של טוב ורע. התלהבות גדולה, אכזבה נוראית. אבל אז, אתם יודעים כבר בוודאי יצאתי למסע של חיי, למסע של הרחבת המודעות והכרת עצמי. הבנתי שלהתלהב זה מעולה. להתאכזב זה מיותר. אז נאלצתי – ככה זה לפעמים אין ברירה – להבין את ההתלהבות ולחזק אותה – ולצמצם את האכזבה. להפסיק אותה.

מתנות תודה, מתנת תודה, מתנה עיסקית, עיצוב אישי, מתנה לאירועים, מתנה לחתונה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות לחג הפסח, מתנות לחג פסח, מתנה מקורית לראש השנה, מתנה מיוחדת לראש השנה, מתנה ליולדת, מתנות קטנות , מתנה לחתונה, מתנות לסוף שנה, מחברות מעוצבות, מתנות למורה מתנה לבת מצווה שנה טובה ברכה ליום הולדת לחברה ברכת יום הולדת , ברכת יום הולדת לחברה, ברכה לחברה טובה, ברכות ליום הולדת לאמא אהבה אושר השראה סטודיו בבנימינה דליה בי הפי dalia be happy דליה ברנובר תודה על הכל הכרת תודה משפטי תודה

ולמה ככה? כי ההתלהבות היא תשוקה, היא האש שבליבי, היא האש שמדליקה את השמחה. היא אני, היא המשמעות שלי. היא המוטיבציה והאמביציה. היא הרצון והיא הטוב. למשל, אם אני כותבת פה עכשיו זה כי אני חושבת שאתם יכולים לקבל השראה מהמילים שלי. המחשבה הזו מלהיבה אותי, גורמת לי לפנות זמן, לשבת, לכתוב, לעשות. באותה מידה האכזבה שלי. אבל הפוך. גורמת לי לדעיכה. לתסכול. לכאב. האכזבה היא עיסה בוצית של תחושה קשה, של שום דבר. למה שום דבר? כי אם אני לא מעיזה לפרק אותה, להבין אותה היא הופכת להיות מועקה שיושבת בליבי ומכווצת אותי ואת העשיה שלי, בכל תחום. האכזבה הזו, פשוט מדכאת אותי. ולמזלי הייתי מספיק אמיצה ופירקתי אותה לגורמי גורמים. והיום, כשאני חשה אכזבה אני יודעת לפרק ולשייך, ללמוד ולהתמודד. אני מנהלת אותה, היא לא מנהלת אותי. זו בעצם המשמעות של התפתחות, זו למעשה המשמעות של הכרת עצמי. כבר אמרתי, כשחיים ככה זה פשוט. ממש פשוט.

וההתלהבות נשארה. העצמתי אותה. הבנתי שהיא דלק, אש ולהבה, מנוע. הבסיס של השמחה. כן גם את ההתלהבות צריך להכיר. להבין. מה מזין אותה? איך משמרים אותה? איך מניעים אותה כל יום, ואפילו כמה פעמים ביום? איך יוצרים חיים שההתלהבות שורה בהם כשגרה? איך יוצרים שגרה מלאה בהתלהבות? איך לא מפחדים מההתלהבות כי הרי בצידה השני יש אכזבה, מפלה, תסכול. אני מכירה כל כך הרבה אנשים ששכחו איך זה להתלהב רק כי הם מתים מפחד מהצד השני שלה, הכואב, המכאיב. הם הופכים לאדישים. כמה מעציב להעביר את הגלגול הזה באדישות. בעולם שלי, זה שאני כל כך רוצה שאתם תכירו ותעצימו בחיים שלכם – בעולם הזה לכל מצב יש פתרון. לכל בעיה יש דרך טיפול. כל מה שצריך זה אומץ לעשות את זה. בעולם הזה, העולם החדש, הנוכחות שלנו היא נוכחות של התלהבות. של תשוקה. של סנכרון עם עצמי, עם רצונותיי, עם האהבה שלי. ואני לא הסכמתי בכלל לוותר על ההתלהבות. על כן פירקתי את האכזבה לגורמים, הפסקתי לפחד ממנה. ונשארתי מתלהבת. חשוב לי להוסיף – כל אחד ואחת מאיתנו מתלהבים אחרת. אחד מתלהב בקול רם, השני בשקט גדול. זה לא משנה. מה שמשנה זה הרעיון – תתלהבו. תרגישו. אל תוותרו לעצמכם.

התלהבות היא התשוקה, היא האש והלהבה שמניעים את השמחה, העשייה הברוכה, מערכות יחסים, את החיוניות שלנו ואת אהבת החיים שלנו. כשאנחנו מתלהבים אנחנו מאותתים לעצמנו: אנחנו חיים!

ואתם, אנשים יקרים, מה מלהיב אתכם? מה מעוררת בכם התלהבות ורצון לעשייה? מה מלהיב אתכם בשגרה שלכם, היומיום שלכם וכמה אתם מאפשרים לגורמי ההתלהבות שלכם להיות בחייכם? אל תחששו ממנה. להפך. תמלאו את החיים שלכם במה שמלהיב אתכם. במי שמלהיב אתכם.
ש.ב ~ קחו דף ותרשמו מה מלהיב אותי? קחו כמה נשימות עמוקות, עצמו את העיניים תוך כדי להכנס למרחיב של אנרגיה שקטה ורגועה. תתחילו לכתוב, מה מלהיב אתכם. תשתמשו במילים חיוביות בלבד. עכשיו תרחיבו. תרשמו ליד כל תשובה – כמה יש לי מזה בחיים? מה אני יכולה לעשות כדי להוסיף עוד מזה בשגרת יומי? תניחו את צהדף קרוב אליכם. תאפשרו לדברים המלהיבים להיות חלק משמעותי משגרת היומיום שלכם.
תודה שהייתם איתי, אם יש לכם שאלות, דברו איתי, כאן.

יש לכם שאלות? תשאלו, אני כאן – behappydalia@gmail.com 052-2948487.
אתם מוזמנים לעקוב אחרי, בפייסבוק וכאן, תצטרפו אלי

מחפשת מתנה עם אנרגיה טובה? בואי , אצלי תמצאי! לחנות המקוונת, כאן
רוצים להוסיף התלהבות לחיי היומיום? התמונה, להזמנה בלחיצה עליה.

 

השארת תגובה