קולקציית עוצמת הנשים החכמות הן ביטוי לאישה החכמה שנמצאת בתוך כל אחד ואחת מאתנו, ארכיטיפ של תכונות נשיות ואנושיות, איכויות שקיימות אצלנו. כל דמות, כל אמירה היא עוצמה שנמצאת בתוכנו. משפטים של השראה, הגשמה והיתפתחות אישית. כשאנחנו בוחרים באחת הדמויות, אנחנו מדגישים את העוצמה שלה בנו או בזולתנו. ממש כמו מחזיר אור. כן, אנחנו מחזירים  את האור הפנימי שלנו החוצה. אנחנו מעצבים את את חדר השינה, הסלון, את המשרד עיצוב אישי, לטעמנו. קולקציית עוצמת הנשים החכמות היא מתנה נהדרת לחברה טובה, מתנה לאישה, מתנה לאימא, מתנת פרידה או מחווה של עוצמה נשית. אתם מוזמנים להיכנס, לבחור ולהזמין את התמונות היפות, תמונות אוירה והשראה לעצכם או לזולתכם.
רגע לפני שאתם בוחרים אני ממליצה למדוד את האזור הרצוי ולהגדיר גודל של התמונה. למשל אם גודל הקיר הוא 1\1 מטר, ריבוע של 4 תמונות יהיה נהדר. תחשבו גודל תמונה + מרווח בין כל תמונה של 3 ס"מ, זה הרווח שאני אוהבת.
איך ואיפה בוחרים?
1. בחירה עצמית: עוברים על הגלריה, פה למטה,רושמים את המספרים של התמונות שאהבתם ושולחים אלי. אני מכינה את הויזואל ושולחת אליכם לאישור. תשלחו את הבחירה למייל או לטלפון והתשלום מבוצע טלפונית
behappydalia@gmail.com 052-2948487
2. בוחרים בחנות, מסמנים מידות ובוחרים ומשלמים מיידי, כאן
התמונות של Dalia be happy  הן עיצוב ייחודי ומקורי. הן מתנה אהובה במיוחד! מתנה לתודה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנה לפרידה. התמונות מגיעות במגוון מידות ומחירים: 20X20 ס"מ – 45 ש"ח, 30X30 ס"מ – 75 ש"ח, 50X50 ס"מ – 210 ש"ח. 
הן עשויות מדבקות על משטח של עץ דחוס ומגיעות עם דבק דו צדדי להדבקה על קיר, דיקט וכל משטח חלק אחר. התמונות מתאימות לתליה בחוץ בהתאמה מיוחדת. צריכים למדוד? הכנתי לכם סרט מידה להדפסה, סרגל וירטואלי לשימושכם!
בהצלחה. צריכים את עזרתי? בשמחה 
behappydalia@gmail.com 052-2948487