כל יום קורה משהו טוב. התחלה חדשה היא הזדמנות נפלאה ל..התחיל מחדש. לא תמיד זה פשוט או קל, לא תמיד זו בחירה שאנחנו מבינים אותה. עדיין, התחלה חדשה היא תמיד הזדמנות למשהו חדש וטוב. יש אופטימים בלתי נסבלים שטוענים שכל יום קמים בבוקר וניצבים הפני התחלה חדשה. אם תחשבו על זה רגע תבינו שזו האמת במלואה. כל יום אנחנו קמים להתחלה חדשה ואנחנו יכולות לבחור – איך יראה היום שלנו? איך תראה ההתחלה החדשה שלנו? התחלות חדשות. מה יש בהן שמרגש אותנו ומפחיד אותנו?

כל יום קורה משהו טוב. כשאני מתחילה פרוייקט חדש – בסטודיו או בחיים אני אוהבת להתחיל מחברת חדשה. טקס קטן שנותן לי המחשה לידיעה שהתחלה חדשה היא דף לבן – או דף פסים במקרה של המחברות של Dalia be happy/ כך או כך אני פותחת דף חדש ומתחילה. לפעמים התחלה חדשה היא חסרת משמעות אובייקטיבי ורבת משמעות סובייקטיבית. שבוע חדש. יום חדש. שנה חדשה. זו בדרך כלל המשכיות של היום הקודם, השבוע שעבר השנה "שעברה". אבל לאי משמעות הזו יש כל כך הרבה משמעות. בעצם זו סיטואציה שהיא בידיים שלנו. בכל רגע אנחנו יכולות להחליט – התחלה חדשה. במערכות יחסים, בסיטואציות. התחלה חדשה היא דלת גדולה שנפתחת ומאפשרת לנו. להתחיל מחדש.

כל יום קורה משהו טוב. יש המון דרכים וכלים לעבוד עם המודעות שלנו. מה שחשוב הוא להביא את המודעות שלנו להיות מספר 2 ואותנו, מספר 1. בגילי הנוכחי בשלב הזה בחיים כשיש לי הרבה יותר זמן לעצמי – בדיוק כמוך – אני אומרת, בכוחנו וביכולתנו לבחור את ההתחלה החדשה שלנו. בכל רגע נתון. איך היא תראה, מה יהיה בה, איך היא תתרחש. בין אם זו התחלה חדשה שמתרחשת- כמו שנה חדשה או התחלה חדשה מתוך החלטה. אחרי שנים של ניתוק ממישהו אהוב החלטת לחדש קשר. מערכת יחסים שמתחדשת, משנה את פניה וטיב יחסיה. " אמא, החלטתי שהרגע הזה הוא התחלה חדשה. בואי נתחיל מחדש?" אני לוקחת אחריות מלאה על החיים שלי. שום דבר לא קורה לי סתם ככה. אני המנהלת של החיים שלי, אני מתחילה איך ומתי ובאיזה אופן יהיו כאן התחלות חדשות. 

כל יום קורה משהו טוב. החיים קורים כאן ועכשיו. אנחנו בנות 50+-. אין טעם להמשיך בדברים שלא טובים לנו. יש המון משמעות להתחלות חדשות, ברורות, איכותיות, טובות. דף חלק או דף שורות, מה שמתאים. לא פחות חשוב זה להחליט, איך ההתחלה החדשה מתרחשת. בקרוב מאד תחילת שנת הלימודים ואני מזמינה אותך להזמין מתנה נהדרת להתחלה באנרגיה טובה. מלאי את הפרטים שלך כאן ואני חוזרת אלייך עם הצעה מצוינת!
כל יום קורה משהו טוב. היום, דיברנו על התחלות חדשות ועל היכולת שלנו להחליט מתי אנחנו רוצות, להתחיל מחדש. 
תרגול יומי תבחרו היום משהו קטן להתחיל בו מחדש. משהו אחד קטן ותחייכו לעצמכן על הזכות והאפשרות להתחיל מחדש!
אתן מוזמנות לספר לחברות שלכן על "כל יום קורה משהו טוב" ולהזמין אותן להצטרף אלינו. 
מחר נדבר על – חופש!עקבו אחרי, כאן באתר ובפייסבוק, כאן

שיהיה לכן יום נעים וטוב וזכרו, כל יום קורה משהו , טוב!

יאללה בי, אוהבת אתכן