כל יום קורה משהו טוב 17. והיום אני רוצה לדבר על הליבה של הכל. על האמת הצרופה. על מה שאני באמת רוצה להגיד בקול רם ולפעמים מהססת, לא ברור לי למה. לא ברור לי למה אני מהססת. יש לי פחד קמעי פרטי שמקשה עלי. הקול הפנימי אומר לי – תעצבי יפה ותשתקי. הקול האחר אומר – הגיע זמן דליה, הגיע הזמן! אז אני בוחרת. הנה אני אומרת! אני דליה ברנובר ואני הולכת לשכנע אתכם ששמחה היא בחירה. אני אשכנע אתכם שאתם יכולים לבחור בשמחה. שזה ביכולתכם. שמחה שהיא לא רק רגש אלה היא תודעה רחבה, מלאה, ממלאת. היא מאגר אנרגטי שאתם יכולים להשתמש בו אחרי שתלמדו איך. אחרי שאני אלמד אתכם איך, אני מבטיחה.

למה קוראים לי Dalia be happy? איך נוצר כל הדבר הזה? מי אני בכלל? איך אני יודעת את כל זה? בואו נשים את זה על השולחן, ועכשיו. אין לי שום הכשרה. אני מעצבת. זה מקצוע שרכשתי ולמדתי. הידע שלי הוא לא אקדמי, הוא רק אני, הלימודים שאני לומדת כבר 10 שנים והאינטואיציה שלי. והתקשור, וההדרכה. הם איתי ולצידי. ידע שמגיע אלי מבעבע ממני ורוצה, כל כך רוצה כבר לצאת. אני מאמינה בכל ליבי שהרחבת השמחה יוצרת חיים טובים יותר, אותנטיים ופשוטים. חיים בהם אני, אתם, אנחנו, פשוט קרובים לעצמנו. אני מאמינה שכל עשיה שנובעת מהשמחה הפנימית שלנו – גם העשייה המאתגרת ביותר – נעשית טוב יותר כשהיא נובעת מהשמחה הפנימית שלנו.

אין לי הוכחות מדעיות אבל אני מבטיחה למצוא כאלה שאחרים אספו ולהביא אליכם. אני יודעת רק דבר אחד: השמחה היא בחירה. וכדי להגביר את השמחה בחיים שלכם יצרתי את הבלוג הזה כדי שאתם תאספו דברים טובים שקורים לכם כל יום, יום יום ותוכלו להגביר ולהרחיב את באר השמחה שלכם ולהשתמש בה מתי שיתאים לכם. אתם מבינים, השמחה היא בחירה. בשבילי זו פריצת דרך להפסיק ולהסתתר מאוחרי העיצובים שלי ולדבר אליכם, ישירות. רבותי יש דרך להגביר את השמחה בחייכם.

מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה אהבה אושר השראה משפטים מעוררי השראה משפטים יפים לחיים מוטיבציה סטודיו בבנימינה דליה בי הפי dalia be happy דליה ברנובר שמחה אגרטל פרחים תודה על הכל הכרת תודה משפטי תודה מתנות תודה, מתנת תודה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, , מתנות לחג הפסח, מתנות לחג פסח, מתנה מקורית לראש השנה, מתנה מיוחדת לראש השנה,

הדרך הזו אינה תלויה בשום גורם חיצוני, אינה תלויה במי אתם ומה אתם, לא במצב חשבון הבנק שלכם, לא מי היו ההורים שלכם, לא כמה אתם שוקלים למעשה מערכת היחסים שלכם עם השמחה בחייכם, ההסכמה שלכם לשמוח היא תלויה רק בכם. בבחירה שלכם. אלו לא מילים של איום. אני לא אומרת אם אתם לא שמחים אתם לא בסדר. אני אומרת את ההפך – זה בסדר, אפשר ללמוד את זה. אפשר להרחיב את השמחה.

אז אני כאן, דליה ברנובר, מעצבת במקצועי, רוחנית בהווייתי ומתעסקת בשמחה  – תמיד. קושרת בין החומר לרוח ויוצרת איתם מוצרים, מילים, טקסטים, הדרכות ליצירה – כל אלה כדי שתוכלו, פשוט להרחיב את השמחה בחיים שלכם. הדרך שלי נסללה על ידכם, באמצעות התגובות שלכם. ההבנה שלי הגיעה לכאן בזכות מה שתאם אומרים לי במהלך השנים. על זה אני מאד מודה ומאד מעריכה.

מזמינה אתכם לבקר בחנות המקוונת שלי , ממש כאן. מזמינה אתכם לבקר בסטודיו שלי, בבנימינה, ברחוב שביל החלב.
אוהבת אתכם, נתראה מחר……

אהבתם את כל יום קורה משהו טוב? ספרו לחברים!
אשמח לשמוע את התגובה שלכם, כאן למטה
איך מצטרפים אלי לכל יום קורה פה משהו טוב?
בפייסבוק העיסקי – בלייק  | מייל שבועי – הרשמה כאן

 

השארת תגובה