כל יום קורה משהו טוב. אם תפגשי אותי ברחוב ותשאלי אותי מה שלומי, אני אגיד לך בפה מלא – פשוט, טוב לי עכשיו. אני כותבת ומתגלגלת בצחוק. איזו דרך הייתי צריכה לעשות, כמה קשרים שחררתי, כמה בכי, דמעות, כאב, התחשבנויות. כמה מילים, סדנאות, מטפלים. כמה קושי עד שהסכמתי להגיע לרגע הזה ולהגיד – פשוט, טוב לי עכשיו. בא לי להסתובב ברחובות העיר ולהגיד לכן בואו תצעקו איתי. טוב לי עכשיו. טוב לי. טוב. מתעוררת בי השאלה הפשוטה – למה? למה אני צריכה להגיע עד גילי המפואר כדי להעיז ולומר – פשוט, טוב לי עכשיו. להגיד? להרגיש! פשוט, טוב לי עכשיו!

כל יום קורה משהו טוב. איזו זכות זו להיות בת 50 +-. הרוחות נרגעות. יש הבנה – זה עכשיו או אף פעם לא. הרי בננו, אנחנו כבר יודעות. זו התודעה שלנו שמנהלת אותנו. אנחנו חייבות לעשות שינוי אחד ויחיד, הכי משמעותי שנעשה אי פעם – אנחנו מנהלות אותה. התודעה שלנו על כל המורכבות שלה, על כל זיכרונות ילדות, זיכרונות מגלגול קודם, מחשבות, חוויות, עשו עלי חרם, קשה לי, אני שמנה מדי, אני רזה מדי, אני לא מספיק מדי כמו שהמורה בכיתה ג' אמר לי. כפרה את כבר בת 50 פחות או יותר. כיתה ג…המורה כבר עבר לגלגול אחר כנראה. תרגעי. אז הוא אמר. כי עכשיו, עכשיו ברגע הזה – טוב לי עכשיו! תגידי את המשפט. חזק וברור. תרגישי אותו. תנשמי אותו. ואם את לא מצליחה, ואם את אומרת "פשוט טוב לי עכשיו" ופורצת בבכי תמרורים – זה בסדר. ראשית אני שולחת לך חיבוק וירטואלי אמיץ. שנית, קומי צאי אחותי. הגיע זמן לשנות משהו בחיים שלך, כדי שתוכלי להגיד – "פשוט טוב לי עכשיו!"

כל יום קורה משהו טוב. אנחנו כל כך מיומנות בלהתלונן. האמת היא פשוטה – כל יום קורה משהו טוב והענין הוא בפרופורציה. בדגש. איזה מילים אנחנו מסמנות במאמר חיינו. את הקושי והכאב או את האהבות, השמחות, החגיגות של חיינו. כל יום קורה משהו טוב. פשוט, טוב לי עכשיו! האמת אהובות, אם לא עכשיו אי מתי? עכשיו, היום זה הרגע להתחיל. להיות שמחות, לאהוב את עצמנו. אצלי זה קרה בהדרגה. מה נשמע? – אם נפגשתי עם חברה. פשוט, טוב לי עכשיו? החברות נוטשות. מה טוב לה זאת, מה. מה נשמע. קשה. בואי ניפגש לקפה. אנחנו כאן, כדי לחיות ורצוי טוב נכון? אז בואו נחנך את התודעה שלנו – ניקח עליה מנהיגות ונחליט עליה. גם אם היא מעלה זכרונות, מאיימת לכלות אותנו. שתו לי אכלו לי…לא ולא. עכשיו, טוב. פשוט טוב לי עכשיו!
תרגול יומי: תבחרו שיר שאהוב עליכן, ,תשלבו בו את המילים – פשוט, טוב לי עכשיו ותשירו כל היום. תשירו כאילו אין מחר. תשירו, עד שתאמינו!
כל יום קורה משהו טוב. סיימנו להיום. מחר נדבר על – התחלות.  עקבו אחרי, כאן באתר ובפייסבוק, כאן

שיהיה לכן יום נעים וטוב וזכרו, כל יום קורה משהו , טוב!

יאללה בי, אוהבת אתכן. אתן מוזמנות להגיב, לשאול להגיד ולאהוב.