עיצוב שמח.עיצוב שמח.

כל יום קורה משהו טוב. כמה שמח אצלך. אומרים לי. כמעט מדייקים. לא תמיד שמח אצלי כי אנחנו כמו כל בני האדם עם מנעד של רגשות אבל זה נכון שעיצוב הבית שלי הוא עיצוב מודע שמתחזק את האנרגיות החיוביות בפעולה.

כל יום קורה משהו טוב. עיצוב שמח, משמח – כולנו יכולים להוסיף ולפזר את תדר השמחה ברחבי ביתינו. זה לא מבטיח שתמיד נשמח זה מבטיח שהתדר עצמו ירטוט ויהיה כאן, ברחבי ביתנו, או המשרד או מקום העבודה.

עיצוב שמח – כל אחת יכולה!
זה אפשרי, ממש. אפשרי, זמין, בקלות ובפשטות. להוסיף צבעים ברחבי הבית, להוסיף מוצרים שיוצרים אוירה שמחה. כל שעליכם לעשות זה להתבונן לצדדים ולדעת, להרגיש – האם מה שאני רואה מייצג אותי? האם מה שאני רואה מייצג את התחושות שלי, את ההתפתחות שלי את מי שאני היום? אין צורך ליצור מהפכה, שיפוץ כללי בכל מצב, אפשר פשוט לשלב "רגעים של שמחה" ברחבי הבית. 

טיפים ליצירת מרחב שמח:

1.      שימוש בפאלטת שמחת הלב תמיד מעלה את תדר השמחה. קצת מכל צבע, גוונים לא רוויים מדי ולא פסטלים מדי. כל המוצרים של Dalia be happy מיוצרים ומשלבים את פאלטת שמחת הלב

2.      עציץ או זר פרחים תמיד מוסיף אנרגיה של שמחה ברחבי החדר. תבחרו אגרטל מדליק – או תצרו בעצמכם ומיד נוכחת אנרגיה חיובית סביבכם.

3.      שילוב מוצרים שנעשו בעבודת יד. כמו אוכל שבושל במטבח פרטי לעומת אוכל שנעשה בתעשייה – ככה בדיוק מוצרים שנוצרו בעבודת יד נושאים בתוכם כבר את האנרגיה החיובית.

4.      מוצרי וינטייג' שמתחשבים בסביבה מעצם היותם. 

5.      שלבו מוצרים כאלה או דומים ותרגישו את אנרגיית השמחה זמינה עבורכם.

6. כל המוצרים של Dalia be happy נוצרו להוסיף שמחה ברחבי הבית, אתם מוזמנים לבחור לעצמכם, כאן

עיצוב שמח. אל תוותרו לעצמכם. זה אפשרי, פשוט, זמין ומתחזק את אנרגיית שמחת הלב סביבכם.

תבורכו.

כל יום קורה משהו טוב, כל ים! אתם מוזמנים, תצטרפו אלי