כל יום קורה משהו טוב 23. היום התעוררתי עם המילה פשטות. Simple. בעיצוב אוהבים לדבר על המושג הזה – פשוט , פשטות ובאנגלית Simple, Simplicity. יש במושג הזה, בצליל שלו משהו שמבטיח משהו טוב. אבל בתכלס, אנחנו רחוקים משם כל כך…. אני מוצאת אצלי ואולי גם אתם מוצאים אצלכם, הרבה תכונות ומעשים שהם בדיוק ההפך מפשטות. לי יש את היכולת והנטייה לסבך דברים. להעמיס עליהם. בכל סיטואציה יש רגשות, מחשבות, דעות, זיכרונות, קולות בראש, קולות של אחרים. וכשאני משתפת אחרים אז בכלל….כמה רעש, כמה עומס, כמה סיבוך. ובכל זאת, כולנו רוצים להיות פשוטים. כשאני רוצה לדמיין פשטות אני מדמיינת את המשחק של הילדים – שיוצרים תמונה מנקודות – מחברים קו לנקודה ובסוף יש דמות. אני מדמה ושואלת את עצמי כמה נקודות יש בסיפור הזה. כמה מספרים צריך כדי להגיע לאמת, לפשטות. לרוגע. אולי בגלל שאני כבר בת 50, אולי בגלל שהבנתי – פשוט, הבנתי – שנמאס לי מהסיבוך. אני רוצה בפשטות ובקלות. בלי מאמץ מיותר. חיים פשוטים לא חייבים להיות חיים של דלות או עוני או חוסר. אפשר ורצוי לחיות בשפע ובפשטות. בשמחה ובפשטות. מוקפים בצבעים ובדברים נהדרים. ובפשטות. השבוע חוויתי כמה ימים קשים שבהם הבנתי אני משקיעה מאמץ מאד גדול בתחום מסוים של חיי ולא מצליחה להגיע לתוצאה. התסכול גבר, הדמעות זלגו. דיברתי עם חברות, עשיתי מדיטציה ועוד תרגילים רוחניים ואחרי שהתרתי את כל הסיבוך הבנתי שאני רוצה פשוט. פשוט, פשוט.

אהבה אושר השראה משפטים מעוררי השראה משפטים יפים לחיים מוטיבציה סטודיו בבנימינה דליה בי הפי dalia be happy דליה ברנובר תודה על הכל הכרת תודה משפטי תודה מתנות תודה, מתנת תודה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות לחג הפסח, מתנות לחג פסח, מתנה מקורית לראש השנה, מתנה מיוחדת לראש השנה, מתנה ליולדת, מתנות קטנות , מתנה לחתונה, מתנות לסוף שנה, מתנות למורה מתנה לבת מצווה שנה טובה ברכה ליום הולדת לחברה ברכת יום הולדת , ברכת יום הולדת לחברה, ברכה לחברה טובה, ברכות ליום הולדת לאמא

כמובן שכל אחד ואחת מאיתנו והפשטות שלו. הפשטות המקצועית שלי מדברת על לעצב, ליצור, למכור וחוזר חלילה. זה כנראה החלום של כל מעצב ויוצר. פשטות. בלי כל הרעש הנדרש. שיווקת? אפיינת קהל יעד? השתתפת בתערוכה? חקרת את הכאבים של הלקוח. האמת שכן. וגם כן. וכן. ועוד קצת כן. ובסוף, בסוף היום אני רוצה פשוט. החלום שלי שנראה אולי לחלק בלתי אפשרי, לחלק האחר מוזר, לחלק האחר משונה. החלום שלי פשוט. יש בו כמה נקודות וזהו. הגעת ליעד.

פשטות. אנחנו כמהים אליה. אוכל פשוט, חיים פשוטים אבל מפחדים ממנה כמו מאש. מפחדים שיהיה משעמם, שלא יהיה מספיק. מפחדים לא לבלוט ולא להיות. רוצים עוד ועוד. עוד ממה? בסופו של יום הפשטות מכילה את המהות שלנו.

כל יום קורה משהו טוב והיום אני בוחרת בפשטות שתהיה נר לרגלי. פשטות של עשיה, פשטות של הוויה.
אני מכירה את נפש האדם ויודעת שלכל אחד ואחת מאיתנו פשטות משלו אז אני שואלת – מה הפשטות שלכם? איך היא נראית? מה היא מבטאה? אתם גם מתגעגעים אליה ומתקשים להשיג אותה? אתם מכירים אותה.
אלוהי ההגשמות, ברך אותי היום בפשטות מלבבת ומהנה, פשטות שמחה ונוגעת. פשטות של עשיה, של חוויה. תודה!
כל יום קורה משהו טוב. שיהיה לכם יום נפלא ופשוט. נראה לי שבתוך הפשטות יש סוד גדול, הסוד של הקיום שלנו.
פשטות נעימה לכם. אוהבת אתכם, נתראה מחר……

אהבתם את כל יום קורה משהו טוב? ספרו לחברים!
אשמח לשמוע את התגובה שלכם, כאן למטה
איך מצטרפים אלי לכל יום קורה פה משהו טוב?
בפייסבוק העיסקי – בלייק  | מייל שבועי – הרשמה כאן

השארת תגובה