כל יום קורה פה משהו טוב 22. אני, אני אוהבת את החיים שלי – מלאי חיים. יום יום. כל יום! היום אנחנו מוסיפים ליומיום צבעים, אנרגיה חיובית והשראה! כמה התרגשות!  המטרה היא שכל יום יהיה יום נעים, שרובו שמחה, התרגשות, הנאה ואהבה  זה לא כל כך פשוט כי חינכו אותנו לחיות עם קושי. לדבר על קושי ולהבליט אותו. אני ממליצה להוריד את הקושי ולהישאר עם הטוב. זו אפשרות אמתית, אני מבטיחה לכם. זו החלטה, בחירה ופעולה. כלומר תחליטו שאתם רוצים שכל יום יהיה יום טוב, תבחרו בזה ותבצעו. כל יום תבחרו לחשוב ולהודות על הדברים הטובים שהתרחשו באותו יום. בלב, בעל פה, במחברת תודה מיוחדת. מהר מאד תלמדו שאני לא משוגעת. למרות החדשות והתקשורת ומזג האוויר והציונים של הילד ויוקר המחיה. כל יום קורה משהו טוב!

מתנות תודה, מתנת תודה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות לחג הפסח, מתנות לחג פסח, מתנה מקורית לראש השנה, מתנה מיוחדת לראש השנה, מתנה ליולדת, מתנות קטנות

אני אוהבת לחשוב שאני משתלבת בתוך היומיום שלכם. חודרת אליו שוברת פרדיגמות ומכניסה רעיונות חדשים. מי אמר מה צריך להיות בקיר בסלון? מי אמר שצריכה להיות תמונה גדולה ופומפוזית בעוד אפשר ליצור קולג' שמורכב מהרבה תמונות קטנות, צבעוניות ומשמעותיות? בואו, בואו נהפוך את היומיום לצבעוני, שמח ומלא השראה. זה לא שהסלון הזה נראה רע. נהפוכו. נראה מעולה. אבל משהו חסר. חסרה לו…נשמה! הכל במקומו שזה נחמד לצילום אבל לחיות ככה? זה קצת כמו לחיות בתוך המגזין. לא כיף. זה נעים לראות את תמונות המגזין, לקבל השראה אבל לחיות בתוכם? לא. זה כמו לחיות בתוך אשליה. אני, אני אוהבת את החיים שלי – מלאי חיים. יום יום. כל יום! 


סיפור המעשה
"דליה" היא פנתה אלי במדיה החברתית. "מה את מציאה לי להוסיף פה?" היא שלחה לי את התמונה. בחורה מעודכנת,עכשווית, רואה עולם. אצלי התשובה היתה כבר מוכנה.

"מהמם דליה!" היא אמרה. "ככה, בדיוק." מעולה אמרתי. התמונות בדרך. חייכתי בסיפוק (שלא נאמר עפתי על עצמי בשביעות רצון) רק דבר אחד – תבטיחי לי שאת שולחת לי תמונה! ברור. היא אמרה. ברור.

תגידו לי אתם, הבטחתי או לא הבטחתי שכל יום קורה פה משהו טוב? דברו אלי במילים, בפרחים, בציפורים, בפרפרים. בחרו מילים טובות ליומיום שלכם. תוסיפו שמחה, אהבה, תשוקה. יום יום, כל יום.

רוצים גם אתם לבחור תמונות יפות? כל המבחר, כאן

אוהבת אתכם, נתראה מחר……

אהבתם את כל יום קורה משהו טוב? ספרו לחברים!
אשמח לשמוע את התגובה שלכם, כאן למטה
איך מצטרפים אלי לכל יום קורה פה משהו טוב?
בפייסבוק העיסקי – בלייק  | מייל שבועי – הרשמה כאן

השארת תגובה