כל יום קורה משהו טוב 21. גם היום, ברור! ככל שמתרגלים יותר את הרעיון הזה, של כל יום קורה משהו טוב, זה פשוט קורה. קמים בבוקר, מנערים את הלילה והיום הקודם, מתארגנים על היום ומתחילים לאסוף את הדברים הטובים שקורים. הכי אני ממליצה לאסוף יום אחד את הדברים הכי ברורים מאליו – כמו יש לי משחת שיניים! יש לי מים חמים! יש לי מכונית …בקיצור ממש לאסוף את הדברים הכי הכי שברורים לכם מאליו. להודות עליהם. תאמינו – ועדיף שתנסו – היום שלכם יהיה מלא באנרגיה חיובית. כל כך קל לקחת את המובן מאליו כ – מובן מאליו! ומדי כמה זמן לעצור ולהודות על כל ה"מובן מאליו" זה תרגיל מקסים בהודיה. תנסו את זה, עכשיו!

מתנות תודה, מתנת תודה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מחברות מעוצבות, מחברת מעוצבת, מתנות לחג הפסח, מתנות לחג פסח, מתנה מקורית לראש השנה, מתנה מיוחדת לראש השנה, מתנה ליולדת, מתנות קטנות , מתנה לחתונה, מתנות לסוף שנה, מתנות למורה מתנה לבת מצווה שנה טובה ברכה ליום הולדת לחברה ברכת יום הולדת , ברכת יום הולדת לחברה, ברכה לחברה טובה, ברכות ליום הולדת לאמא

היום אני רוצה לספר לכם על האתר החדש שלי, המקום שבו אתם מבקרים עכשיו למעשה, בזמן שאתם קוראים את הפוסט הזה. למה אני בכלל מספרת לכם עליו? כי זה הבית של הבלוג הזה. כלומר כל יום קורה משהו טוב גר כאן. בכל יום ובכל רגע כשאתם צריכים בוסט של אנרגיה חיובית אתם מוזמנים להגיע לכאן, להיכנס לאחד הפוסטים שכולם עוסקים ברעיון שכל יום קורה משהו טוב! ולתת לאנרגיה החיובית לחלחל אליכם, אתם מוזמנים לשחק את משחקי "כל יום" ופשוט להתמלא ברוח טובה, רוח חיובית של אמונה ושמחה. גם אם אני נשמעת לכם כמו קלישאה וגם אם אתם נהנים לקרוא את המילים שלי – כך או כך יש בהם הבטחה לדבר הפשוט הזה, שכל יום קורה לנו, לכולנו משהו טוב. בכלל כל הקונספט של Dalia be happy בנוי ומושתת על הרעיון הזה שכל יום קורה משהו טוב. כל יום ואין יום שלא. המתנות, המוצרים של Dalia be happy כולם מבוססים על הרעיון של נתינה והעצמה, ברוח הטובה והמשמחת. כן זה בין אובססיה לשליחות. כל יום קורה משהו טוב. הסדנאות גם הן, כמובן. מבוססות על המניפסט, האג'נדה והידיעה – כל יום קורה משהו טוב. רק צריך לראות את זה. רק צריך לבחור בזה.

היום אני רוצה להכיר לכם את הבית ואת השכונה בהם אתם מבקרים עכשיו. הבית של Dalia be happy. למעשה בעידן החדש שאנחנו חיים , בעולם החדש יש לנו רחוב, כתובת, בית. ויש לנו, עוד רחובות, עוד בתים. הבתים הוירטאוליים שלנו. אני מאושרת לחיות בעידן הזה שבו האפשרויות הן כל כך רבות ומקסימות. אני מודה כל יום על הזכות לבנות את המקום הזה שלי, המקום הזה שנקרא כל יום קורה משהו טוב. זו עיר, זו שכונה ואולי זו ארץ או מדינה. זו מדינה צבעונית בה חיים אנשים בעלי תודעה מורחבת ושמחה גדולה של הלב. אגב, באמת ביקרתי פעם במקום זה, קהילה רוחנית באיטליה בשם דמנהור שם אנשים באמת מאושרים. ככה הם נראים לפחות. אתם יודעים מה? אולי מאושרים זה גדול. הם נראים מסופקים. שמחים בשלהם. לוקחים אחריות על החיים שלהם. בשלב הזה אני ייסדתי עיר קטנה, אולי עיירה. דיירי הרחוב והשכונה הם – אתם. מגניב, לא?

מתנות תודה, מתנת תודה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מחברות מעוצבות, מחברת מעוצבת,

החזון של הבית החדש שלי הוא חזון פשוט, חזון של נגישות. הרצון הוא להגיש ולפשט את היכולת שלי לדבר אליכם, היכולת שלכם לדבר איתי. לפשט כי קל לכם להסתובב פה, לעבור ממחתם למתחם. למעשה בביתהחדשה שלי יש שני חדרים ראשיים – הבלוג והחנות. בבלוג אני כותבת, כל יום, יום יום חוץ מביום שבת פוסט שהכותרת שלו היא – נכון, כל יום קורה משהו טוב. אליו אני מביאה ב 100% את כל המניפסט הגדול של השליחות שלי בעולם הזה – לשכנע את כולם להגדיל את תודעת השמחה של הלב. ככה, בפשטו. באמצעות בלוג, באמצעות סדנאות, הרצאות ומתנות. החדר השני הוא החנות שכולה מבוססת על רעיון הנתינה – החנות היא חנות של מתנות בה אתם מוזמנים לרכוש מתנות שמבטאות את הרוח הטובה של Dalia be happy לכל צורך שיש לכם – לאמא, לבת, לחברה הכי טובה, מתנה לפרידה, מתנה של תודה, מתנה של אהבה. מתנה זולה, מתנה יקרה…..במהלך כמעט שנה אספתי וגיבשתי את כל המתנות שביקשתם ממני וקיטלגתי את החנות שלי ברוח הזו, רוח הנתינה והנדיבות. ברוח הזו גם החלטתי שכל מי שקונה מתנה מקבל מתנה וככה כל מי שמזמין ממני מקבל בחבילה מתנה קטנה, בשבילו. גם לעצמכם אתם מוזמנים לקנות ולהתחדש . אצלי אפילו כשאנחנו קונים לעצמנו אנחנו קונים מתנה משמחת, לעצמנו. גם לנו מגיע, ברור!

אם אני מסכמת את העניין עברתי תהליך של הפשטה. זה תהליך עיצובי ידוע, לזקק את כל המידע עד שמגיעים לעיקר. העיקר יכול להסתכם בנקודה אחת או במהות, באג'נדה, ברעיון והרעיון בא לידי ביטוי בחוויה. פישטתי את האפשרות להגיע. יש חנות, בחנות יש מתנות. בוחרים מתנה, מזמינים, קונים, ואני מכינה לכם את המשלוח, אורזת יפה יפה, מצרפת מתנה לכם. אתם משלמים מקוון – עם אבטחה גבוהה ומקבלים חשבונית מקוון (הללויה!!). בקרוב גם כל מערכת המלאי תהיה מקוונת ואני אוכל להתפנות ולעצב, לכתוב, להמציא, לפתח, להקשיב ולעשות. אין לי מילים לתאר את מפלס ההתרגשות שלי!
כל יום את כותבת? שואלים אותי. כן. זו לא התחייבות גדולה מדי? לא. נהפכו. יש לי כל כך הרבה מה לומר, כל כך הרבה נושאים לדבר עליהם. כל כך הרבה מילים שאני רוצה שיגיעו אליכם, ממני. אני מסורה לגמרי להחלטה הזו, טוב לי אתה.
יש משהו מאד חגיגי ב לעבור בית. יש משהו כל כך מרגש ב להגשים חזון. אני מזמינה אתכם, בואו לבקר, תבואו חברים.

מבטיחה לכם שאני אדאג לחוויה, הנאה ושמחה. תודה!

אוהבת אתכם, נתראה מחר……

אהבתם את כל יום קורה משהו טוב? ספרו לחברים!
אשמח לשמוע את התגובה שלכם, כאן למטה
איך מצטרפים אלי לכל יום קורה פה משהו טוב?
בפייסבוק העיסקי – בלייק  | מייל שבועי – הרשמה כאן

השארת תגובה