כל יום קורה משהו טוב 16. לקחתי על עצמי התחייבות כל יום לכתוב. יום יום. זה סוג של טיפול עצמי בהדהוד החוצה. בהתחייבות שלי להזכיר לכם שכל יום קורה משהו טוב אני בעצם מהדהדת לעצמי את עצמי. הי דליה, שימי לב, כל יום קורה משהו טוב. זה לא שלפעמים בא לי לצעוק רגע אבל היום לא טוב לי. כן בהחלט יש ימים כאלה. אני פה בשביל הימים האלה והאלה. ובעיקר בשביל להזכיר לי ולכם ש…כל יום קורה משהו טוב!

היום אני רוצה לשתף אתכם בהגיגים הפרטיים שלי לקראת השנה החדשה. בתפילה הפרטית שלי. אני מאחלת לעצמי לשנה החדשה לשחרר. העצה הכי מעצבנת שאנחנו מקבלים. "שחררי…" מה לשחרר את מי לשחרר? שחררי. יגיעו הפתעות טובות. זה כזה רוחני דה לה שמעטע אני חושבת. אבל רגע רגע. מה האפשרות האחרת? האמת, בלי עצות אני פשוט כמהה לשחרור. יש לי פחדים פרטיים שאוחזים את הלב שלי ומלחיצים אותי. כל יום, יום יום. הרגע הזה, תחילתה של שנה זו הזדמנות נפלאה לומר לעצמי – שחררי. תתמסרי לדברים הטובים.

אהבה אושר השראה פרחים סטודיו בבנימינה דליה בי הפי dalia be happy דליה ברנובר תודה על הכל הכרת תודה משפטי תודה מתנות תודה, מתנת תודה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה

אז אני עוצרת רגע. נושמת. חושבת שאם אני כל כך מתקשה לשחרר לשחרר לשחרר אז בטח גם אתם. אני עוזרת לתהליכי ההתפחות שלי, לביצוע ההחלטות שלי במנטרות מאוירות שאני מכינה. אתם לא צריכים להכין, אתם מוזמנים להשתמש במה שאני יוצרת עבורכם – מנטרות, מילים ומשפטים לעידוד הרוח והנשמה. נראה לי שתמצאו מנטרה לכל מצב וסיטואציה! אתם מוזמנים להכנס, לבחור ולהזמין תמונה או תמונות שיהיו מול עינכם ויעזרו לכם להטמיע את השינוי שאתם רוצים, את הרגש שאתם רוצים להבליט.

שנה אזרחית משובחת. מאחלת לעצמי שתבואו לבקר פה, בבלוג החדש הזה והרבה. מאחלת לעצמי שנתראה השנה, והרבה, שתמצאו את המתנות שלי ראויות ומתאימות לכל סיטואציה שתצטרכו.

אוהבת אתכם, נתראה מחר……

אהבתם את כל יום קורה משהו טוב?
אשמח לשמוע את התגובה שלכם, כאן למטה
איך מצטרפים אלי לכל יום קורה פה משהו טוב?
בפייסבוק העיסקי – בלייק  | מייל שבועי – הרשמה כאן

השארת תגובה