כל יום קורה משהו טוב 15. את כל המתנות שאני מעצבת ומייצרת אני יוצרת ברוח הטובה הזו. כל מוצר שאני יוצרת נולד מתוך מתוך כוונה עמוקה וכנה להוסיף משהו טוב ליום יום שלי, שלכם, שלהם, שלנו. כן, לחומר יש יכולת אמתית להשפיע על האנרגיה שלנו, על מצב הרוח שלנו, על השמחה שלנו. ככל שהתודעה שלנו מתרחבת, כך הרגישות שלנו לנעשה סביבנו עולה ואנחנו מזהים את האנרגיה הזו, מנהלים דיאלוג עם החומר. כל Dalia be happy כולל הבלוג הזה מדבר את השפה הזו שהיא אולי שפה חדשה לחלקנו, ושפה מאד מוכרת לאחרים. בטוח שזו שפה שמרחיבה את התודעה ומאפשרת לרוח טובה ולאנרגיה מיטיבה להיות.

לאחרונה סיימנו לשפץ את ביתנו ואנחנו ב- "סיומות". פה תולים מתלה, שם תמונה. ככה הגענו גם לתלות את התמונות מחוץ לבית, בכניסה. כל כמה שנים אני מחדשת את הפינה הזו שמקבלת את פני המגיעים במילים טובות ונעימות. מילים שמבטאות ומבליטות את הרוח הטובה. מילים, מרקמים וצבעים – תמונות – שהן כמו מחזיר אור. הן מחזירות החוצה את האור הפנימי שלנו. לכל אחד מאיתנו יש אור פנימי שמבקש להראות. כל יום קורה משהו טוב. התמונות של Dalia be happy נועדו בדיוק בשביל לקיים בפועל את המשפט הזה. התמונות שאני יוצרת ומשולבות בבתים רבים הן לא רק אלמנט עיצובי ייחודי, קולג' שבחרתם בעצמכם. התמונות האלה יש להם תפקיד משמעותי בהחלטה לבחור כל יום במשהו טוב. כי הן המשהו הטוב שאתם יכולים להוסיף ליומכם. בדיוק כמו שאנחנו עשינו.
אם זו פעם ראשונה שאתם נתקלים בתמונות שלי, או שראיתם אותם מזמן ולא הבנתם, או אולי חשבתם שזה טרנד עיצובי בר חלוף אני רוצה לומר את שאני אומרת באופן פרטי כשאני נשאלת –  התמונות האלה הן נוכחות והגשמה. של מילים, של מרקמים ושל צבעים שהשילוב ביניהן יוצר אנרגיה חיובית, רוח טובה והגשמה יומיומית. כל יום, יום יום.

זה לא פוסט פרסומי על אף שאין לי שום בעיה עם פרסום. אני סוחרת הוגנת, עצמאית, עסק ואני מוכרת מוצרים איכותיים וטובים. אין לי בעיה לפרסם אותם. אבל זה לא פוסט פרסומי. זה פוסט שמבקש מכם לקראת השבוע החדש היום החדש והשנה האזרחית החדשה לבחור, באמת לבחור ברעיון שכל יום קורה משהו טוב. זה פוסט שמספר לכם שהתמונות שלי הן אלמנט עיצובי – רוחני. זו שפה חדשה של עיצוב שמעצבת לא רק את המקום והרגע אלה גם את האוירה, ההרגשה, ההגשמה והאנרגיה. רבות עוד אדבר על ההשפה של החומר על הרוח ושל הרוח על החומר.

תלינו את התמונות החדשות אצלנו על הקיר. אחרי שבחרתי את התמונות, מדדנו יישרנו והתחלנו עם התליה. תמונה אחרי תמונה ונוצר הקולג'

אהבה אושר השראה משפטים מעוררי השראה משפטים יפים לחיים מוטיבציה סטודיו בבנימינה דליה בי הפי dalia be happy דליה ברנובר שמחה אגרטל פרחים תודה על הכל הכרת תודה משפטי תודה מתנות תודה, מתנת תודה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות לחג הפסח, מתנות לחג פסח, מתנה מקורית לראש השנה, מתנה מיוחדת לראש השנה,

כל פעם מחדש זה מפתיע, ההרמוניה שנוצרת והזרימה בין התמונות, המילים והצבעים. כל פעם מחדש זה מפתיע גם אותי, היוצרת האנרגיה הטובה שזורמת. רגישי אנרגיה כמוני מיד חשים את הרוח הטובה השורה. ואחרי ששוב "קיבלתי הוכחה" כמה כח יש לתמונות האלה, איזו זכות גדולה נפלה בחלקי לעצב וליצור אותם. נשמתי נשימה עמוקה וכתבתי את הפוסט הזה. כי "כל יום קורה משהו טוב" זו בחירה אמיצה, בחירה של הלב, מלב אל לב. ואני פה, לתמוך לעזור וליצור אוירה תומכת.

זה הקולג' שאני בחרתי להוסיף ליום יום שלי, איזה קולג'אתם רוצים לבחור? כל האפשרויות, המילים, התמונות כאן

נתראה מחר……

 אהבתם את כל יום קורה משהו טוב?
אשמח לשמוע את התגובה שלכם, כאן למטה
איך מצטרפים אלי לכל יום קורה פה משהו טוב?
בפייסבוק העיסקי – בלייק  | מייל שבועי – הרשמה כאן

השארת תגובה