כל יום קורה פה משהו טוב. 12

כשהמצאתי את סדרת העוצמה הנשית – התחלתי בכמה משפטים שהתרוצצו לי בראש. הדמויות ליוו אותי מהימים שלמדתי עיצוב אופנה. כשהוספתי אותן לקולקציה זה היה כאילו ברור מאליו. התחלתי עם 10 דמויות ושמחתי. התגובות היו נלהבות ואנשים, בעיקר נשים מאד שמחו עם הדמויות שלי ועם המסרים שלהן. הן בהחלט הוסיפו משהו טוב – בתמונות, במגנטים, בנרתיקים ובשאר המוצרים.

מתנת תודה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות קטנות , מתנות לסוף שנה, ברכת יום הולדת , ברכות ליום הולדת לאמא, משפטי השראה, dalia be happy

בחורף 2016 נסעתי לסיור רוחני בדמנהור. קהילה רוחנית שחיה בצפון איטליה. כשחזרתי הייתי בפרץ יצירתיות מרגש. יצרתי את כל קולקציית הדמויות כפי שאתם מכירים אותה עכשיו. הדמויות הגיעו עם משפטים, שילבתי והרחבתי את המנעד ושילבתי נשים מכל המגזרים – עם כיסוי ראש, בלי כיסוי ראש, עם שיער קצר, עם תלתלי פרחים ארוכים, בלי שיער. כי אצלנו יש מקום לכולם, באמת. כהות עור, בהירות, אדומות, צהובות. אנחנו אוהבות את כולן. ובאמת.

אהבה אושר השראה פרחים סטודיו בבנימינה דליה בי הפי dalia be happy דליה ברנובר תודה על הכל הכרת תודה משפטי תודה מתנות תודה, מתנת תודה, מתנות ליום האישה, מתנות ליום האישה הבינלאומי, לאישה מתנה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנה לחברה הכי טובה

המשפטים. המסרים. פשוט זלגו ממני החוצה. כאילו היו על קצה הלשון שלי ולא ידעתי. יצרתי כ 60 דמויות ומשפטים בימים ספורים. הייתי נפעמת ונרגשת ממה שיצא ממני. זה נראה לכם, למסתכלים מהצד ברור מאליו. אבל לי, כיוצרת, יש כל כך הרבה יראת כבוד והתפעמות ממה שמגיע וממשיך הלאה. אני רק צינור שמעביר הלאה. באמת. ומשתדלת לעשות זאת הכי טוב שאפשר.

ואז הגיעה רכה, מוותרת על השיריון שלי. אתם, ובעיקר אתן, מרגישות את השיריון שלכן לפעמים? אתן ואתם יודעים איך הוא נוצר אי שם, כשמישהו פגע בכם קצת – והבנתם שאתם צריכים להגן עליכם. וכשהלב כאב בניתם עוד קצת שיריון ואולי אמא לא חיבקה אתכם אז בניתם עוד שיריון. וככה מצאתם את עצמכם מסתובבים בעולם כמו אביר עם השיריון שלכם, לפעמים מתקשים לזוז, לפעמים לא מבינים למה כבד כל כך. מכירים את ההרגשה הזו?

מתנת תודה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות קטנות , מתנות לסוף שנה, ברכת יום הולדת , ברכות ליום הולדת לאמא, משפטי השראה, dalia be happy

אני מכירה אותה היטב. כמובן שאני מדברת על שיריון מדומה שנוכח סביבנו, סביב הלב שלנו. כמובן שלא כולם מכירים אותו – אולי אף פעם לא הייתם זקוקים לכזה ואולי עוד לא שמתם לב שהנחתם אותו סביבכם. אני לא מאמינה שיש מצב כזה אבל נעזוב את זה. איך אני הצלחתי לוותר על השיריון שלי?  זה לא קרה ביום אחד, זה לא קרה מיד. זה לקח הרבה שנים של הסכמה, של למידה , של התפתחות, של יצירת כלים חדשים להתמודד עם הקשיים, כלים רוחניים בעיקר. כמו תמיד.
למעשה, לקח לי הרבה שנים לזהות את המקור של עצמי, להבין שאני כל כך רכה וכל כך פגיעה וכל כך מתקשה ויחד עם זאת אנשים תופסים אותי כחזקה וקשוחה ועוצמתית. ניסיתי להבין את הפער והבנתי כמה דברים: ראשית הבנתי שיצרתי סביבי שריון. שריון שמגן עלי מפני החשופית שאני, מגן עלי מפני הפגיעות שחשתי. הפחד להיפגע יצר אצלי שריון עבה וגדול שהפך למי שהייתי. שנית הבנתי שאני תמיד גם וגם – גם חלשה וגם חזקה. וכשהבנתי את זה נעשה לי יותר קל להתנהל בעולם. שלישית הבנתי שאני לא צריכה את השריון הזה יותר והחלטתי לוותר עליו. כשאני נפגעת אני מתמודדת. בפשטות.

השראה , משפטי השראה משפטים מעוררי השראה, משפטים יפים לחיים מוטיבציה, סטודיו בבנימינה, דליה בי הפי , dalia be happy ,תודה על הכל, מתנות תודה, מתנת תודה, לאישה מתנה, מתנה לחברה הכי טובה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות קטנות , ברכה לחתונה, מתנות לסוף שנה, מתנות למורה מתנה לבת מצווה שנה טובה ברכה ליום הולדת לחברה ברכת יום הולדת , ברכת יום הולדת לחברה, ברכה לחברה טובה, ברכות ליום הולדת לאמא, אהבה, אושר, השראה

ואז הגיעה "רכה, מוותרת על השיריון שלי" כולה בגוונים פסטליים, עם חיוך קטן. מוסרת לי מסר של ביטחון, קבלה ואהבה. אני זוכרת שהתבוננתי בה, נפעמת ומתרגשת. כן. אני מוכנה להיות רכה. אני מוותרת על השיריון שלי. הגיעה לקוחה שהיא גם חברה הסתכלה על הדמות הזו ועל המסר שלה ואמרה לי – אויש, איך אני צריכה אותה. איך אני שמחה להיות בשלב הזה בו אני רכה, מוותרת על השיריון שלי.

הרכות שלנו, שהיא חלק מהנשיות שלנו חייבת לצאת לעולם כדי שהעולם הזה יהיה, פשוט טוב יותר. הנהגה נשית היא לא הנהגה גברית מתחלפת. הנהגה נשית היא הנהגה עם רכות וחמלה ואהבה. זו לא חולשה, אל תטעו. נהופכו. זו עוצמה וחוזקה בעידן החדש, הנשי, המתחדש.
מתנת תודה, מתנות מקוריות ליום האישה, מתנות לחברה הכי טובה, מתנות קטנות , מתנות לסוף שנה, ברכת יום הולדת , ברכות ליום הולדת לאמא, משפטי השראה, dalia be happy

רכה, מוותרת על השריון שלי זו את שמסכימה להניח, להרפות, לשכב על החול הרך למחוק, לבכות, ללטף, לאהוב, להרגיש. את מוגנת. הלב שלך מוגן וחופשי. לאהוב לאהוב לאהוב.

כל יום קורה משהו טוב. תהיו רכים אל עצמכם, תהיו רכים אל עצמכן. תחמלו קודם כל אתכם. אחר כך את זולתכם. תרשו לעצמכם להיות, להרגיש ושוב להיות. תשתמשו ברכות שלכם ובכל פעם שאתם מזהים קשיחות שחררו אותה לרגע, תנסו להיות בלעדיה. אולי זה יהיה הרבה יותר טוב? אני אוהבת אתכם
עוצמת הנשים החכמות, כל הדמויות, כאן

נתראה מחר……

 אהבתם את כל יום קורה משהו טוב?
אשמח לשמוע את התגובה שלכם, כאן למטה
איך מצטרפים אלי לכל יום קורה פה משהו טוב?
בפייסבוק העיסקי – בלייק  | מייל שבועי – הרשמה כאן

נתראה מחר……

השארת תגובה