כל יום קורה פה משהו טוב. כל יום, יום יום 5. כל יום אני מביאה פה משהו טוב כדי להזכיר ולאפשר את הידיעה, התודעה שכל יום, יום יום קורה פה משהו טוב. אני כאן כדי להגדיל יחד אתכם את הטוב בעולם. הרע יישאר במקומו. הטוב יגדל. כי תודעה זו אנרגיה ואנרגיה טובה מתרחבת והולכת וגדלה. היום, אדבר על המילה קבלה. לא על תורת הקבלה ביהדות אלא על המילה קבלה. המילה החזקה והמשמעותית הזו שהגיעה לחיי, טלטלה את כל כולי ושינתה אותי לבלי הכר. 

אני מזכירה לכם שמילה היא אנרגיה. כמו קידוד, תצריף של כמה אותיות שיוצרות ביחד אנרגיה , נוכחות. גם אם אתם מומחים גדולים בנושא אנרגיות או שעצם המילה אנרגיה גורמת לכם לתחושת אי נוחות – קבלו זאת כעבודה. מילה היא אנרגיה, היא נוכחות. וכשאנחנו מתייחסים למילה אנרגיה קבלה אנחנו מתייחסים לאנרגיה הטובה שהיא מכילה. על כן אני מכינה עבורכם תמונות עם מילים כי המילים שנוכחות אצלכם בקירות הבית או בסביבת העבודה מכילות אנרגיה של המילה. פשוט, ככה זה.

קבלה. לפעמים כדי להבין משמעות של מילה, הלבין את האנרגיה שיא עוצרת בתוכה אני מחפשת את המילה המנוגדת לה. ההפך מקבלה היא נתינה. אני נותן. אני מקבל. מקרה שלנו זה לא מדייק. הנתינה היא ההשלמה של הקבלה. כשאני נותן ואני מקבל מתרחש איזון. כשאני רק מקבלת או רק נותנת אני חיה חיים של ייסורים. ממש כך. על כן שימו לב, אם אתם אנשים שנותנים ונותנים ונותנים – תפתחו את שריר הקבלה. החיים שלכם ישתפרו ללא הכרה. מבטיחה.

קבלה למעשה זו היכולת שלנו לקבל את הדברים כמות שהם. הקבלה כפעולה זה רגע משמעותי ומכונן. מהרגע שאני מצליחה לקבל את הדברים כמות שהם – מסתבר שיש סדר בדברים. לעיתים זה הוא סדר גדול ונסתר ולעיתים הוא פשוט, קיים ונוכח. נקודת ההתייחסות שלנו, היכולת שלנו לקבל את הדברים- היא ההסכמה שלנו, ההבנה שיש כח עליון, גדול מאיתנו מישהו שמשגיח עלינו.
זו יכולה להיות השגחה דתית או השגחה רוחנית – שאני באופן אישי מחוברת אליה. הידיעה הפשוטה והעמוקה שהכל קורה בדרך הנכונה. אני לא לבד בעולם הזה. יש מצבים שהקבלה שלהם קשה מנשוא – כמו לאבד מישהו יקר ויש אחרים שהקבלה קלה ומיידית. הנוכחות של הקבלה כנקודת התייחסות בחיינו היא נוכחות של עצמנו במיטבנו. הקבלה אינה סותרת את העשייה – היא מוליכה אותנו לעומקים של עצמנו.

למעשה הקבלה כפעולה, כנוכחות, כאנרגיה מיטיבה – מלמדת אותנו לשחרר. לעשות כמיטבנו ולהבין שלא הכל תלוי רק בנו. לחיות לפי הקודים שאנחנו מבינים ומאמינים בהם, להיות אנשים טובים, אנשים של נוכחות ועשיה, אנשים חיוביים. כל השאר יקרה כמו שצריך לקרות. זו הקבלה העמוקה של הדברים.

ובפשטות, בחיי היומיום אני רוצה להיות בכושר גופני גבוה. אני מתחילה בלקבל את העובדה שאינני בכושר גבוה. ככה זה. בלי אשמה, בלי ייסורי מצפון. זה הרגע הזה. למחרת אני יוצאת להליכות והכושר שלי גדל. כל מה שחסכתי לעצמי זה את הייסורים הרעים שאינם מביאים לשום מקום. קיבלתי את המצב. השלמתי איתו. תיקנתי אותו לפי מה משתאים לי.

אני מתבוננת בזולתי ואינני אוהבת התנהגות כלשהי. התייחסות. אני יכולה לדבר על הנושא בלי סוף. אני יכולה לנסות שלנות אותה או אותו. אם הם בני משפחה אז בכלל. אני יכולה להפוך את הרצון שלי לשנות אותם למקצוע. ואני יכולה להתבונן, להגיד היא כזו. הוא כזה. התכונה הזו מקשה עלי במערכת היחסים אתם אבל הם כאלה. לנשום עמוק. אחרי הקבלה תגיע תמיד, הקלה גדולה. הבנה עמוקה שאלה הם אבל יש להם תכונות אחרות. ואולי תגיע אהבה גדולה יותר או הכרה שבאמת האנשים האלה לא מתאימים לי. כך או כך, תהיה הקלה. הפעולות והתגובות שלכם יגיעו מרובד עמוק יותר שלכם. תנסו את זה בבית.

כל יום קורה פה משהו טוב. האנרגיה של הקבלה היא אנרגיה סלחנית, מכילה, נדיבה. מרחיבה את החלקים הטובים שבנו, מנקה אותנו מסערות ורגשות רעים. אני מקבלת את עצמי כמו שאני. מקבלת את זולתי. ככה זה עכשיו. נוצר שקט גדול ואז נקודת ההתייחסות פשוט אחרת. כי הכל בסדר.

קבלה זו מהות הנוכחות. כשאנחנו מקבלים את הדברים כמות שהם אנחנו ועלים בדרך הטובה ביותר עבורנו. מאחלת לכם שתקבלו א עצמם, את זולתכם ותמלאו אתכם באהבה גדולה.

אוהבת אתכם. נתראה מחר
behappydalia@gmail.com 052-2948487

 אהבתם את כל יום קורה משהו טוב?
אשמח לשמוע את התגובה שלכם, כאן למטה
אתם מוזמנים לעקוב אחרי, בפייסבוק שם אני מפרסמת כל יום, משהו טוב
ובמייל, כל יום חמישי סכום שבועי , תצטרפו אלי
השארת תגובה