אני מאד מתרגשת ושמחה ומלאת תודה על הרגע הזה. התכנון ל "כל יום קורה משהו טוב" התחיל אי שם…מזמן והנה אחרי בישול ואפיה ומחשבה הוא עולה לאוויר. מה יקרה פה? פשוט, כל יום משהו טוב!
בעצם זה מן רגע כזה בו דליה ברנובר, אני מתאחדת עם Dalia be happy וביחד אנחנו רוצים לשכנע אתכם
שכל יום קורה משהו טוב. בעשיה, ביצירה, במילה טובה, באהבה.
אני דליה ברנובר, Dalia be happy
ואתם פה, באתר החדש שלי, בבלוג החדש שלי.
ברוכים הבאים למקום שלובש משקפיים ורודות וקוטף, כל יום משהו טוב!
כל יום קורה פה משהו טוב. כן. בחיי. כל יום פשוט קורה משהו טוב. לא רק פה אצלי. גם אצלכם. נשבעת לכם, מבטיחה לכם. גם ביום הגרוע ביותר, יום ממש גרוע – קורה בו משהו טוב. ציפור מצייצת, השמש זורחת, אנחנו נושמים. מקבלים אהבה. נותנים אהבה. זה רק עניין של בחירה, של זווית ראייה. של הצד שבו אנחנו מסתכלים על הדברים. של המסננת שבחרנו – מה יחדור דרכה אלינו? למה נשים לב?

את תמיד שמחה? שואלים אותי. ממש לא. אני עונה. אני מאד עצובה לפעמים. מתוסכלת, כועסת, מאוכזבת. כל מנעד הרגשות. וראבק, יש לי מנעד של זמרת אופרה של הרגשות. יום אחד בחרתי. יום אחד אמרתי לעצמי שלא יכול להיות שהחיים שלי, פה עכשיו, בגלגול הזה יהיו פחות ממצוינים. לא הסכמתי להתפשר על מראית עין, אפילו לעצמי – שהכל נפלא – ובלילה להרטיב את הכרית עם דמעות של תסכול. לא הסכמתי יותר ברגע ההוא לקבל פחות מנפלא. כן. נפלא מדהים מעולה. חיה בסרט. הסרט שלי. ככה בדיוק רציתי את החיים שלי. ככה בדיוק אני רוצה אותם גם עכשיו. אבל באמת. אז יצאתי למסע שלי שלי, עליתי על דרך האבנים הצהובות שלי במסע לחיפוש החיים הטובים שלי. ופה בעצם העניין. החיים הטובים שלי. הם לא החיים הטובים של אף אחד אחר. כי מה שטוב לי הוא לא טוב לאחרים. כן אולי זה קצת מורכב אבל בעצם זה נורא פשוט.

במסע שלי גיליתי שזה הכל עניין של זווית ראיה. זה אימון, זו פרקטיקה. לא מדובר פה על תיאוריות נשגבות, עמוקות מאד (למרות שבסוף זה מעמיק אותך ). מדובר פה בתפיסת עולם. בגישה. בזווית של ראיה. בהסכמה. כן יש ויתורים בדרך, אבל רק כאלה שנעים לוותר עליהם. חשוב לי להגיד, המסע שלי לחיים הטובים שלי ממש לא נגמר. אני נמצאת בשלב ההודיה. השלב שבו אני מאד רוצה לספר לכם, לשתף אתכם ולאתגר אתכם כדי שגם אתם תבחרו – בחיים המצוינים שלכם. כדי שתגידו לעצמכם בבוקר – איזה כיף שמתחיל עוד יום. כדי שתחזרו לחיי השגרה אחרי חופשה ותגידו: איזה כיף לחזור!

אני לא גורו רוחני ולא שום גורו או שום דבר דומה. אני רק אדם שמכלול החוויות שלו – שלי – יצר אצלי הבנה ש, איך לומר – קורה פה משהו טוב. וההבנה הזו גרמה לי לעשייה. אז אני פה כדי לפתוח את התודעה, להרחיב את התודעה, ולהרבות טוב בעולם.

כל יום קורה פה משהו טוב האם אתם בוחרים לדעת שכל יום קורה פה משהו טוב? אתם יודעים מה, אתם לא חייבים לבחור בזה עכשיו. תצטרפו אלי וכשתחליטו, זה יהיה הרגע המכונן שלכם! אגב, יכול להיות שבאותו רגע לא תדעו שזה מה שקורה. אבל יום אחד, כשתבינו שעשיתם דרך טובה, תסתכלו אחורה ותדעו.

מה קורה פה, בכל יום קורה פה משהו טוב – מתנה יומיומית? אני לא סגורה על זה בעצמי. אני רק יודעת שכל יום קורה פה משהו טוב. אני יודעת שכל יום תקבלו ממני מתנה יומיומית. ממש כך. אני מזמינה אתכם להצטרף אלי. יש לכם כמה אפשרויות:
1. לעקוב אחרי בעמוד העיסקי בפייסבוק, כאן. תעשו "לייק" ואתם עוקבים אחרי. בכל יום אפרסם את "כל יום קורה משהו טוב" של אותו היום!
2. תירשמו בטופס ותקבלו סיכום שבועי של השבוע בכל יום קורה משהו טוב.

ועכשיו, בואו נשחק משחק!
אתם אוהבים לשחק משחקים? היו לכם אוספים כשהייתם קטנים? אז תצטרפו אלי למשחק – כל יום קורה פה משהו טוב.

זה משחק מדליק, פשוט, זמין, יומיומי. מאד חשוב לשחק אותו בשלב הראשון יום יום כי שינוי מנטלי מתרחש בתרגול יומיומי. שינוי או התפתחות. 
משחקים את המשחק – כל יום קורה פה משהו טוב.
מה צריך:
משהו לרשום עליו. זה יכול להיות דף ועט, מחברת מעוצבת, מחשב או טלפון.
אפשר: להוריד דף שעיצבתי עבורכם בדיוק למטרה זו! כאן
זמן: כמה רגעים.
ועכשיו תפתחו את אמצעי הכתיבה שלכם ותכתבו כותרת. "כל יום קורה לי משהו טוב. עובדה"
עכשיו תכתבו עשרה דברים טובים שקרו לי היום. כל דבר טוב אפילו הכי פרטי, הכי אישי, הכי – שלכם שזר לא יבין זאת. אין לכם עשרה? תחשבו שוב. קיבלתם חיבוק ממישהו היום? היה לכם נעים? הנה משהו טוב שקרה לכם היום. קיבלתם מחמאה? בבקשה. הגעתם למסעדה ומצאתם מקום מיד ובלי לחכות? בבקשה! קיבלתם ציון טוב מן הרצוי? הנה. הבנתם כבר, נכון?
מומלץ 1: לשחק את המשחק –  "כל יום קורה לי משהו טוב" לפחות במהלך 30 ימים רצופים כדי להנכיח את התחושה הזו, שכל יום קורה לי משהו טוב.
מומלץ 2: לשתף פה במשהו טוב שקרה לכם היום, למטה, בתגובות.
מומלץ 3: לספר לחברים, למשפחה, לבני ובנות הזוג, לילדים ולהזמין אותם לשחק במשחק – כל יום קורה פה משהו טוב. אתם יכולים פשוט להעתיק את הלינק ולשלוח להם!

ועכשיו אני שואלת אתכם – זה נכון שכל יום קורה פה משהו טוב?
אוהבת אתכם!

behappydalia@gmail.com 052-2948487

נתראה מחר……

 אהבתם את כל יום קורה משהו טוב?
אשמח לשמוע את התגובה שלכם, כאן למטה
אתם מוזמנים לעקוב אחרי, בפייסבוק שם אני מפרסמת כל יום, משהו טוב
ובמייל, כל יום חמישי סכום שבועי , תצטרפו אלי
השארת תגובה